2020-10-31 09:17:30

4 liga podkarpacka: Izolator Boguchwała - Stal II Stalowa Wola [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Robert Skalski Fotografia
fot. Robert Skalski Fotografia
Transmisja na żywo z meczu 19. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a rezerwami Stali Stalowa Wola jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 11 zostanie rozegrany mecz pomiędzy Izolatorem Boguchwała a rezerwami Stali Stalowa Wola, w ramach 19. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale youtube Izolacji za darmo.
 
Ekipa Bartosza Zołotara w minionej kolejce pokonała na wyjeździe Błękitnych Ropczyce i dziś z pewnością będzie chciałą pójść za ciosem. Drugi garnitur Stalówki także ostatnio wygrał z Czarnymi 1910 Jasło, wobec czego jego humory są bardzo dobre. Zapowiada się więc ciekawe starcie, bowiem obie ekipy z pewnością powalczą o komplet oczek.
 
Odnośnik do meczu znajduje się poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij