https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-31 11:23:28

3 liga gr IV: Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Transmisja na żywo z meczu 17. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Wisłą Puławy jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Stal Stalowa Wola już dziś o godzinie 13, podejmię Wisłę Puławy, w ramach 17. kolejki o mistrzostwo 3 ligi gr. IV w sezonie 2020/2021. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, a ponadto jest określane hitem kolejki, jak nie jesieni. Podopieczni Szymona Szydełko są głodni gry i dziś z pewnością będą chcieli wygrać.
 
Puławianie do dzisiejszej potyczki przystępują w bardzo dobrych nastrojach, po wygranej nad rezerwami Cracovii. Wyżej w tabeli ligowej na ten moment jest Wisła, która jest liderem, z dorobkiem czterdziestu jeden punktów. Stalówka plasuje się na miejscu piątym i dotychczas zgromadziła piętnaście punktów mniej niż jej dzisiejszy rywal, jednak rozegrała dwa mecze mniej.
 
Spotkanie w Stalowej Woli zostało zaplanowane na godzinę 13 i obdędzie się bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na platformie TVCOM w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w obrazek poniżej.

3 liga gr. IV: Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy [TRANSMISJA NA ŻYWO]:


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij