https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-31 08:03:56

4 liga podkarpacka: Igloopol Dębica - Błękitni Ropczyce [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Transmisja na żywo z meczu 19. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Igloopolem Dębica a Błękitnymi Ropczyce jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 14 zostanie rozegrany mecz pomiędzy Igloopolem DębicaBłękitnymi Ropczyce, w ramach 19. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale youtube ekipy z Dębicy za darmo.
 
Ekipa Grzegorza Lorka w minionej kolejce przegrała na wyjeździe z Polonią Przemyśl i dziś z pewnością będze chciała odkupić winy i wygrać. Błękitni natomiast przegrali z Izolatorem Bpguchwała, a więc do dzisiejszej potyczki przystepują w nienajlepszych humorach. Zapowiada się więc ciekawe starcie, bowiem obie ekipy z pewnością powalczą o komplet oczek.
 
Odnośnik do meczu znajduje się poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij