https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-31 07:39:12

3 liga gr IV: Wólczanka Wólka Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Transmisja na żywo z meczu 17. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Wólczanką Wólka Pełkińska a Siarką Tarnobrzeg jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Wólczanka Wólka Pełkińska już dziś o godzinie 13, podejmię Siarkę Tarnobrzeg, w ramach 17. kolejki o mistrzostwo 3 ligi gr. IV w sezonie 2020/2021. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Podopieczni Daniela Myśliwca po porażce z Lewartem Lubartów, dziś z pewnością będą chcieli się przełamać.
 
Ekipa Grzegorza Opalińskiego zaś jest mocno poirytowana, bowiem minionej kolejce tarnobrzeżanie wypuścili zwycięstwo z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w doliczonym czasie gry. 
 
Wyżej w tabeli ligowej na ten moment jest Wólczanka, która zajmuje trzecie miejsce, z dorobkiem dwudziestu dziewięciu punktów. Wisłoka plasuje się na miejscu ósmym i dotychczas zgromadziła siedem punktów mniej niż jej dzisiejszy rywal.
 
Spotkanie w Wólce Pełkińskiej zostało zaplanowane na godzinę 13 i obdędzie się bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na platformie TVCOM w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w obrazek poniżej.

3 liga gr. IV: Wólczanka Wólka Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg [TRANSMISJA NA ŻYWO]:


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij