2020-10-31 18:10:14

Wólczanka Wólka Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg. Ważne zwycięstwo gości

Siarka Tarnobrze pokonała niespodziewanie na wyjeździe Wólczankę Wólka Pełkińska. Mecz był pełen emocji, obie ekipy nie trafiły po jednym karnym.

Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu piłkarzy Siarki Tarnobrzeg zdecydowała o wyniku meczu. Pierwszą bramkę dla piłkarzy Grzegorza Opalińskiego zdobył Kamil Kargulewicz w 22. minucie spotkania. Można powiedzieć, że zawodnicy ostatnio będący w formie nie zawiedli ponieważ bramkę strzelił również Mateusz Janeczko skutecznie egzekwując rzut karny.

W drugiej części gry gospodarze odpowiedzieli jedynie trafieniem Krystiana Wrony dziesięć minut po zmianie stron. Była to konsekwencja bardzo dobrej gry Wólczanki w drugiej połowie. Gospodarze mieli kolejne okazje, ale albo pudłowali albo dobrze spisywał się stojący w bramce gości, Maciej Kowal. Bramkarz Siarki obronił między innymi rzut karny egzekwowany przez Krzysztofa Pietlucha.

Po tym wydarzeniu Daniel Myśliwiec dokonał zmian taktycznych i tak namieszał swojego zespołowi, że nie potrafili już do końca meczu zagrozić bramce gości. Natomiast "Siarkowcy" mogli odnieść wyższe zwycięstwo jednak, Mateusz Janeczko również nie wykorzystał jedenastki. Tym samym Siarka Tarnobrzeg wygrała 2-1.

0-1 Kamil Kargulewicz (22)
0-2 Mateusz Janeczko (30-rzut karny)
1-2 Krystian Wrona (55)