2020-11-01 10:15:50

Konrad Bober: Mieliśmy swoje sytuacje, w których powinniśmy zdobyć bramkę

Stal Stalowa Wola wczoraj przegrała z Wisłą Puławy w meczu 17. kolejki 3 ligi gr. IV. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3. Zobaczcie jak to starcie podsumował asysten Szymona Szydełko na konferencji prasowej.

-Gratulacje dla Wisły. Wbrew pozorom, pierwsza połowa którą przegraliśmy 2-0, była lepsza w naszym wykonaniu. Do 15. minuty mieliśmy swoje sytuacje, w których powinniśmy zdobyć bramkę. Tak się nie stało. Straciliśmy gola po samobójczym trafieniu Witasika i można powiedzieć że podcięło nam to skrzydła. Później bramka Paluchowskiego, gdzie popełniamy błąd w kryciu w szesnastce i 2-0 dla Wisły do przerwy - powiedział Konrad Bober po meczu z Wisłą Puławy.

-Po przerwie tak na dobrą sprawę nie mieliśmy nic do stracenia, zdrobiliśmy zmiany, gdzie tak na prawdę ta połowa była bardzo szarpana. Przeważała tutaj Wisła, choć mieliśmy sytuacje by zdobyć gola kontaktowego. Setka Grabarza, czy inne które mieliśmy. Nie udało się, dostaliśmy bramkę na 3-0 i przegrywamy. Ogromne gratulacje dla Wisły - zakończył.

Pełny zapis konferencji po meczu Stali Stalowa Wola z ekipą z Puław dostępny jest poniżej.