https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-01 15:58:34

Skromna wygrana Legionu Pilzno nad Sokołem Kolbuszowa Dolna

fot. Legion Pilzno
fot. Legion Pilzno
Wczoraj ekipa z Pilzna skromnie wygrała w Kolbuszowej Dolnej. Podopieczni Romana Gruszeckiego strzelili jednego gola, który jak sie okazało, był na wagę trzech punktów.
 
Był to niezwykle ważny mecz dla obu ekip, bowiem te walczą o awans do czołowej ósemki. Zarówno jedni jak i drudzy mieli swoje okazje. Sokół Kolbuszowa Dolna mógł otworzyć wynik po strzale Mikołaja Płudowskiego, ale w defensywie czujny był Damian Pęcak
 
Legion Pilzno także miał okazje, a jedna z nich znalazła się w siatce. Tomasz Barycza zagrywał do Oskara Mazura, który dopełnił formalności i po chwili cieszył się z gola. Sytuacja ta widocznie podrażniła miejscowych, którzy w końcówce pierwszej odsłony mogli wyrównać, ale wynik nie uległ już zmianie.
 
Po przerwie, Sokół poszukiwał bramki na 1-1, jednak defensywa Legionu mądrze się broniła. Okazje do zdobycia gola mieli Mateusz Prokop oraz Kamil Aab, ale w bramce dobrze spisywał się Mateusz Kochan. Gospodarze próbowali zaskoczyć golkipera ekipy z Pilzna, jednak ten nie dał się pokonać.
 
0-1 Oskar Mazur (45)
 
 
Sokół Kolbuszowa Dolna: Gnatek - Ł. Gorzelany, Skowron, Szkolnik, Mazurek - Płudowski (71. Micek), Mokrzycki (81. Nowak), Kołacz, Dziedzic (60. Adranowicz) – Prokop (70. Korab) - Aab
 
Legion Pilzno: Kochan - Misztal, Mazur, Tragarz - Buras , Manzo, Pęcak, Barycza, Sztuka (80. Kozioł), Dereń - Wolański
 
Sędziował: Jakub Kozner (Krosno)
 

Wyniki meczów 19. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij