2020-11-01 16:34:16

Igloopol Dębica zremisował z Błękitnymi Ropczyce

Igloopol Dębica w czarnych strojach (fot. Radosław Kuśmierz / archiwum)
Piłkarze Igloopolu Dębia zremisowali u siebie z Błękitnymi Ropczyce w meczu 19. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Już w pierwszych minutach pojedynku doskonałą okazję, by dać prowadzenie przyjezdnym miał Hubert Siepierski, ale jego uderzenie zatrzymało się na słupku.

Jako pierwsi jednak z gola cieszyli się piłkarze Igloopolu Dębica. W 15. minucie w pole karne wpadł Kamil Rokita i pewnym uderzeniem pokonał bramkarza gości. Jeszcze w pierwszej połowie "Morsy" mogły obją prowadzenie, ale z bliskiej odległości do siatki trafić nie potrafił Piotr Syguła.

Po zmianie stron gra była wyrównana. Błękitni Ropczyce długo jednak nie mogli przedostać się pod bramkę miejscowych, by stworzyć klarowną sytuację. Wreszcie w 81. minucie w polu karnym sfaulowany został Bartłomiej Darłak i sędzie odgwizdał jedenastkę. Minutę później na gola zamienił ją Hubert Siepierski zapewniając cenny punkt Błękitnym.

1-0 Kamil Rokita (15)
1-1 Hubert Siepierski (82-karny)

Igloopol Dębica: Psioda - Wanat, Ligęzka, Stefanik, Stańczyk, T. Nalepka, Rokita (82. Lamparty), Syguła, Wiszyński (82. Cyran), Drobot, P. Nalepka (71. Pyskaty).

Błękitni Ropczyce: Albrycht - Gawron (57. Ogrodnik), Gdowik, Sulisz, Kukla, Majka, Kot, Majcher (82. Bęben), Fornek, Siepierski, Ł. Kosiba (69. Darłak).

Sędziował: Tomasz Warzocha (Rzeszów).
Żółte kartki: Drobot, Ligęzka, Wiszyński, Rokita - Siepierski, Sulisz, Majka