http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-11-01 14:21:29

Daniel Myśliwiec: Jako drużyna cały czas się rozwijamy i cały czas robimy postęp

fot. Wólczanka Wólka Pełkińska
fot. Wólczanka Wólka Pełkińska
We wczorajszych derbach Podkarpacia, Siarka Tarnobrzeg pokonała na wyjeździe Wólczankę Wólka Pełkińska. Spotkanie było bardzo ciekawe, a kibice oglądający transmisje z pewnością nie mogli się nudzić. Zobaczcie jak mecz ocenił szkoleniowiec ekipy z Wólki Pełkińskiej.
 
-Przemyślenia mam takie, że jako drużyna cały czas się rozwijamy i cały czas robimy postęp. To jest kluczowe, jeśli chcemy mieć dobre rezultaty. W poprzednich meczach, bo patrzę na troszkę szerszą perspektywę niż ostatni mecz i wynik. Popełniłem w pewnym momencie pewne błędy, bo kiedy byliśmy w momencie, gdy wygrywaliśmy siedem meczów z rzędu, bo liczę jeszcze mecz Pucharu Polski z Wiązownicą, czyli lokalnym rywalem z tej samej ligi - powiedział Daniel Myśliwiec po meczu z Siarką Tarnobrzeg.
 
-Cały czas miałem w świadomości to, że możemy osiąść na laurach i dlatego dokładałem piłkarzom dodatkowych bodźców, takich stresorów powiedzmy rozwojowych. Zapomniałem jednak o tym, że oni muszą mieć frajdę, przyjemność i świadomość tego że wykonali kawał dobrej roboty. Zamiast utrzymać to dobre tempo, ten styl i te nasze dobre możliwości, to zaczynałem za bardo kombinować i szukać jeszcze więcej udziwnień możnaby tak powiedzieć i to było widać w ostatnim meczu. W tym już tego nie było widać i wyciągnęliśmy z tego wnioski, ja wyciągnąłem z tego wnioski. Trzeba jednak przyznać, że wyszły też kolejne rzeczy, których musimy się wystrzegać - dodał szkoleniowiec Wólczanki Wólka Pełkińska.
 
-W poprzednich meczach nie mieliśmy problemy z kontrolą przestrzeni za linią obrony, a dzisiaj Siarka nie szukała jakichś wyszukanych rozwiązań, tylko raczej bezpośrednio próbowała penetrować przestrzeń za linią obrony i z tego straciliśmy pierwszą bramkę, troszkę nie powinniśmy. Takie rzeczy, nawet najlepszemu, mogą się wydarzyć. Przemyśleń mam sporo, sięgają one szerzej niż ten dzisiejszy mecz. Jestem zły, gdyż nie umiałem swoje drużynie pomóc wygrać meczu, ale z drugiej strony, jestem bardzo zadowolony, bo moi podopieczni udowadniają że na tle tak silnego rywala, który bardzo dobrze zna realia drugoligowe - stwierdził.
 
-Jesteśmy w stanie być stroną, która jest w stanie się utrzymać przy piłce, jest w stanie kontratakować, jest w stanie być groźna, tworzyć sporo sytaucji. To, że tych sytuacji nie wykorzystujemy, najlepszym się zdarza i to możemy żałować, tak jak wcześniej rozmawialiśmy. Gdyby więcej strzelili bramek, to byśmy mecz wygrali. Nie strzeliliśmy, Siarka to zrobiła, gratulacje dla Siarki - kontynuował.
 
Pełna wypowiedź Daniela Myśliwca po meczu Wólczanki Wólka Pełkińska z Siarką Tarnobrzeg dostępna jest poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij