2020-11-01 12:41:01

Grzegorz Opaliński, trener Siarki Tarnobrzeg: Cieszę się niezmiernie z trzech punktów

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
We wczorajszych derbach Podkarpacia, Siarka Tarnobrzeg pokonała na wyjeździe Wólczankę Wólka Pełkińska. Spotkanie było bardzo ciekawe, a kibice oglądający transmisje z pewnością nie mogli się nudzić. Zobaczcie jak mecz ocenił szkoleniowiec tarnobrzeskiej drużyny.
 
- Dobry mecz uważam, w wykonaniu obu drużyn, zarówno Wólczanki jak i Siarki. Szkoda że kibice nie mogli oglądać tego meczu na żywo. Wiele naprawdę dobrych akcji z obu stron, no i też dramaturgia. Dwa niestrzelone rzuty karne. Nie ukrywam, że jestem bardzo szczęśliwy że wygraliśmy to spotkanie, ponieważ tutaj ostatnie mecze nam nieźle szły, zarówno dwa tygodnie temu na Podlasiu prowadziliśmy 2-0 do przerwy tak jak dzisiaj w Wólce i przegraliśmy 2-3, dlatego ta bramka na 2-1, nie ukrywam trochę nas zdenerwowała, ale moja drużyna stanęła na wysokości zadania - powiedział Grzegorz Opaliński po meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska.
 
- Trochę uspokoiliśmy grę i niewątpliwie pomogły interwencje bramkarza, który obronił rzut karny. Była to bardzo istotna i kluczowa akcja w tym meczu. Cieszę się, że dzisiaj zdobyliśmy 3 punkty, bo ostatnie dwa mecze z Podlasiem jak i z KSZO, gdzie stracilismy bramkę w doliczonym czasie gry, na pewno trochę wybiły nas z rytmu, ponieważ zarówno na treningach jak i w meczach prezentujemy się całkiem nieźle, a te wyniki nie były adekwatne do naszej gry. Dlatego dzisiaj cieszę się niezmiernie z trzech punktów - dodał opiekun Siarki Tarnobrzeg.
 
- Nie ukrywam, że nie widziałem tego karnego, bo odwróciłem się do tyłu. Nie chciałem już na to patrzeć, dlatego chłopaki mi recenzowali tę bramkę, potem zobaczę ją na wideo. Co tu dużo mówić, na pewno każdy z nas tutaj się trochę zmartwił. Patrzyłem na zegar, widziałem że jest jeszcze 15 minut i liczyłem że jeszcze powalczymy o zwycięstwo. Skończyło się tak jak się skończyło. Wygraliśmy i jestem bardzo zadowolony - kontynuował.
 
Pełna wypowiedź popularnego "Opala" jest dostępna poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij