2020-10-31 15:44:06

Derby dla Polonii Przemyśl! JKS Jarosław w pokonanym polu

Obie ekipy w dzisiejszym meczu derbowym interesowała tylko i wyłącznie wygrana. O żadnych kompromisach nie było mowy, wobec czego po końcowym gwizdku, lepsze humory mieli goście z Przemyśla.

Dzisiejszy mecz derbowy pomiędzy JKS-em Jarosław a Polonią Przemyśl zapowiadał się niezwykle ciekawie. Obie ekipy walczą o awans do czołowej ósemki i porażka mogła utrudnić to zadanie. Goście na prowadzenie wyszli w 14. minucie, a piłkę w siatce umieścił Vladislav Valihura.

Podopieczni Arkadiusza Barana widząc to, ruszyli do odrabiania strat. Przemyska Barcelonka mądrze jednak grała w obronie. Przyjezdni także mieli swoje okazje, ale do przerwy więcej goli nie padło. Po zmianie stron, zespół JKS-u cały czas szukał wyrównującego trafienia.

Czarno-niebiescy w końcu znaleźli gola na 1-1, a ten padła na dwadzieścia minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Jego autorem był Paweł Oziębło. Radość miejscowych nie trwała jednak zbyt długo, bowiem po chwili ponownie prowadziła Polonia, a do siatki trafił Hryhoriy Zanko, który tym samym ustalił wynik meczu,

0-1 Vladislav Valihura (14)
1-1 Paweł Oziębło (70)
1-2 Hryhoriy Zanko (77)