https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-23 20:52:34

Mecz Piotrkowianina Piotrków Trybunalski ze Stalą Mielec przełożony. Przypadki w podkarpackiej ekipie

fot. Anna Jajkiewicz/Stal Mielec
fot. Anna Jajkiewicz/Stal Mielec
Kolejny mecz z udziałem podkarpackiej drużyny nie dojdzie do skutku. Jak poinformowała oficjalna strona Superligi Sp. z o.o., mielczanie w nadchodzący weekend nie zagrają.
 
Zaplanowany na dziś, wyjazdowy mecz Stali Mielec z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski nie dojdzie skutku. Jak czytamy na oficjalnej stronie Superligi Sp. z o.o., mecz został przełożony na inny termin. Powód? Przypadki w podkarpackiej ekipie. Nową datę zawodów poznamy z pewnością niebawem.
 
Jak czytamy w wydanym komunikacie, Superliga Sp. z o.o. informuje, że klub pozostaje w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratów Sanitarnych. Ponadto mielczanie stosują się do wytycznych protokołu sanitarno-epidemiologicznego stworzonego przez medyczny zespół doradczy Superligi.
 

W związku z podejrzeniami koronawirusa Covid-19 u zawodników SPR Stal Mielec mecz z Piotrkowianinem zostaje przełożony...

Opublikowany przez SPR Stal Mielec Czwartek, 22 października 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij