https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-23 16:11:37

4 liga podkarpacka: Karpaty w Nisku będą chciały odzyskać fotel lidera. Piast ugości rezerwy Stali Mielec [Zapowiedź 18. kolejki]

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Przed nami osiemnasta seria gier na czwartoligowym froncie. Karpaty w Nisku będą chciały odzyskać fotel lidera. Dzień później natomiast, Piast będzie chciał go utrzymać w meczu z drugim garniturem ekstraklasowca. Izolacja i Korona liczą natomiast na porażkę obu. Sprawdźcie co nas czeka w nadchodzący weekend.
 
Już dziś rozpocznie się 18. kolejka 4 ligi podkarpackiej. Przypomnijmy, wszystkie mecze tej serii gier zostaną rozegrane bez udziału publiczności. Punktualnie o 19, Ekoball Stal Sanok zagra u siebie z Lechią Sędziszów Małopolski. Lepsze humory ma ekipa Piotra Kota, która w minionej kolejce wygrała w Pruchniku. Lechia natomiast ugrała punkt z zespołem z Targowisk. 
 
Wisłok Wiśniowa na inaugurację sobotnich zmagań, zagra z Głogovią Głogów Małopolski. Oba zespoły w minionej kolejce ugrały punkt i jutro z pewnością zarówno jedni jak i drudzy będą chcieli potroić tą zdobycz. Jest to oczywiście niemożliwe, wobec czego można spodziewać się bardzo ciekawej potyczki.
 
Trzy godziny później, Legion Pilzno zagra u siebie z JKS-em Jarosław. Kolejne dwa mecze odbędą się o 14:30. Wtedy zmierzą się Orzeł Przeworsk z Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska oraz Sokół Nisko z Karpatami Krosno. 30 minut później zaś dołączą Błękitni Ropczyce z Izolatorem Boguchwała, Polonia Przemyśl z Igloopolem Dębica, a także Watkem Korona Rzeszów ze Startem Pruchnik.
 
Karpaty po remisie z Wisłokiem, będą chcieli tym razem wygrać i wrócić na fotel lidera. Sokół tanio skóry nie sprzeda i z pewnością powalczy z wyżej notowanym rywalem. Kibicują mu ekipy z Rzeszowa oraz Boguchwały, ale oprócz trzymania kciuków, zarówno Izolacja jak i zespół z Załęża muszą wygrać, jeśli myślą o wskoczeniu na pierwsze miejsce.
 
Kolejne mecze zostaną rozegrane w niedzielę. Punktualnie o 11, rezerwy Stali Stalowa Wola sprawdzą formę Czarnych 1910 Jasło. Trzy godziny później, Piast Tuczempy zagra o utrzymanie pierwszej lokaty z drugim zespołem Stali Mielec. W tym samym czasie, Resovia II podejmie Sokoła Kolbuszowa Dolna.
 

Wyniki meczów 18. kolejki 4 ligi podkarpackiej:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Jasnowidz 2020-10-24 06:43:00 0 0

Karpaty w Nisku przegrają. Chyba że znów 12 zawodnik przyjdzie z pomocą.

Piotr 2020-10-24 16:18:14 1 0

Przyszło kilku z pomocą i to rezerwowych

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij