https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-23 20:45:00

Patryk Wojdyło zostaje w Wilkach Krosno!

Patryk Wojdyło zostaje w Wilkach Krosno na sezon 2021 (fot. Wilki Krosno)
Patryk Wojdyło zostaje w Wilkach Krosno na sezon 2021 (fot. Wilki Krosno)
Wilki Krosno mają pierwszego zawodnika na sezon 2021. W beniaminku eWinner 1 ligi zostaje Patryk Wojdyło, który zajmie pozycję U24.
 
Patryk Wojdyło zostaje w Wilkach Krosno. - Miałem kilka propozycji, ale zdecydowanie wolałem zostać w Krośnie bo tu wszystko funkcjonuje tak jak powinno. Zrobię wszystko by swoją dobrą jazdą i wynikami nadal cieszyć krośnieńskich kibiców. Będzie ciekawie – powiedział Patryk Wojdyło.
 
Podpisanie umowy z pierwszym zawodnikiem Wilków Krosno nastąpiło w nowo otwartej firmie Stolarcent. - Cieszymy się, że to właśnie w naszej siedzibie można było ogłosić decyzję o przyszłości Patryka Wojdyło. Wilki zaczęliśmy wspierać w końcówce minionego sezonu i jesteśmy zadowoleni z tej współpracy. Teraz trzykrotnie zwiększyliśmy wsparcie dla klubu na sezon 2021 i wierzymy, że będziemy świadkami wielkich emocji – podkreślił współwłaściciel Stolarcent, Kamil Korab.
 
Logotypy Stolarcent znajdą się między innymi na teamowych kevlarach i motocyklach Wilków oraz strojach sportowych drużyny w sezonie 2021. - To było dla nas wyjątkowo owocne spotkanie. W jednym miejscu w jednej chwili możemy ogłosić nowy kontrakt z Patrykiem Wojdyło i współpracę Wilków ze Stolarcent. Patryk podbił serca kibiców bo na torze prezentuje wyjątkowo ofensywny styl jazdy. Z kolei fakt, że możemy współpracować z tak dynamicznie rozwijającą się firmą jak Stolarcent to dla nas powód do dumy – podsumował prezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak.
 
Wojdyło o skład w sezonie 2021 ma rywalizować z Lukasem Fienhage z Wolfe Wittstock. 21-latek znalazł się kręgu zainteresowania beniaminka eWinner 1 ligi. Zawodnik ten uprawia dwie dyscypliny klasyczny speedway oraz na długim torze. W poprzedniej kampanii był najlepszym zawodnikiem debiutującego zespołu z Niemiec w polskiej lidze. Ponadto zdobył złoty medal w Mistrzostwach Świata na długim torze.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij