https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-23 16:31:00

Dariusz Skrzypczak: Cieszymy się na mecz z Rakowem Częstochowa

Dariusz Skrzypczak nie może doczekać się meczu z Rakowem Częstochowa. (fot. Stal Mielec)
Dariusz Skrzypczak nie może doczekać się meczu z Rakowem Częstochowa. (fot. Stal Mielec)
W niedzielę PGE Stal Mielec uda się do Bełchatowa, aby zagrać mecz z liderem PKO Ekstraklasy, Rakowem Częstochowa. Zobaczcie co przed tym meczem powiedział Dariusz Skrzypczak, opiekun "Biało-niebieskich". 
 
- Cieszę się, że wracam po dwutygodniowej nieobecności. Jestem w stuprocentach zdrowy. Mogę być już z zespołem i dla zespołu. Czeka nas bardzo ciekawy pojedynek, bo zespół Rakowa Częstochowa jest na pierwszej pozycji w tabeli. Ostatnie mecze rozstrzygają na swoją korzyść, także mają dobrą passę. Natomiast jedziemy do Bełchatowa ze swoimi celami do osiągnięcia oraz zrealizowania. Cieszymy się na ten mecz. Im szybciej nastąpi tym lepiej dla nas - powiedział Dariusz Skrzypczak na konferencji przed meczem z Rakowem Częstochowa.
 
Czy udało się odbudować psychinicze zawodników po meczu z Wisłą Kraków? - Rozmawialiśmy z zespołem oraz rozmawialiśmy indywidualnie. Wychodzę z założenia, że zawodnicy są profesjonalistami i wiedzą, że jeden mecz nie przekreśla wszystkiego. Do tej pory mieliśmy kilka meczów, gdzie bardzo dobrze się zaprezentowaliśmy. Mieliśmy korzystne wyniki. Każdy z nas wie, że sezon trwa trzydzieści spotkań i będziemy mentalnie na sto procent gotowi do kolejnych meczów - kontynuuje szkoleniowiec PGE FKS Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Mielec 2020-10-23 21:56:28 1 0

Kolejny wpier... i kolejny powód do zadowolenia. Przestańcie ośmieszać Podkarpacie patalachy

Kibic 2020-10-23 22:16:02 1 0

Cały ten odpad powinien mieć choć odrobinę godności i podać się do dymisji a nie napinać na kolejny mecz w ex. Kiedy to dotrze do tych pseldo zarządców i niby zawodników że ta liga nie jest dla nich.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij