2020-10-23 21:31:00

Ekoball Stal Sanok ograła Lechię Sędziszów Małopolski

Ekoball Stal Sanok pokonała Lechię Sędziszów Małopolski. (fot. archiwum)
Ekoball Stal Sanok pokonała Lechię Sędziszów Małopolski 3-1. Dwie bramki zdobył Sebastian Sobolak, a jedno trafienie dołożył Kamil Jakubowski.

Ekoball Stal Sanok już po kwadransie gry wyszedł na prowadzenie w meczu z Lechią Sędziszów Małopolski. Na listę strzelców wpisał się Sebastian Sobolak. Napastnik ekipy z Sanoka wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony boiska i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

Dziewięć minut później po rzucie rożnym faulowany w polu karnym gości był jeden z zawodników gospodarzy i sędzia wskazał "na wapno". Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Kamil Jakubowski i podwyższył prowadzenie Stali Sanok. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza część gry.

W 65. minucie było już 3-0. Piłkę w polu karnym dostał Sobolak minął jednego z obrońców Lechii i strzałem po długim rogu pokonał Łukasza Ćwiczaka. W doliczonym czasie gry honorową bramkę dla gości zdobył Paweł Branas. Zwieńczył on doskonałą akcję ekipy z Sędziszowa Małopolskiego. Goście kilkoma podaniami przedostali się pod pole karne Stali Sanok.

Więcej bramek w tym meczu nie padło. Ostatecznie ekipa prowadzona przez Piotra Kota wygrała inauguracyjny mecz 18. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

1-0 Sebastian Sobolak (15)
2-0 Kamil Jakubowski (24-rzut karny)
3-0 Sebastian Sobolak (65)
3-1 Paweł Branas (90)