2020-10-24 11:03:25

4 liga podkarpacka: Błękitni Ropczyce - Izolator Boguchwała [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Transmisja na żywo z meczu 18. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Błękitnymi Ropczyce a Izolatorem Boguchwała jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 15 zostanie rozegrany mecz pomiędzy Błękitnymi RopczyceIzolatorem Boguchwała, w ramach 18. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale youtube ekipy z Ropczyc za darmo.
 
Ekipa Bartosza Zołotara w minionej kolejce przegrała u siebie z Polonią Przemyśl i dziś z pewnością będze chciała odkupić winy i wygrać. Błękitni natomiast przegrali z Czarnymi 1910 Jasło, a więc do dzisiejszej potyczki przystepują w nienajlepszych humorach. Zapowiada się więc ciekawe starcie, bowiem obie ekipy z pewnością powalczą o komplet oczek.
 
Aby ją obejrzeć transmisję, wystarczy kliknąć na zdjęcie i automatycznie przeniesie Was do meczu.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij