https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-24 11:58:00

Co dalej z Januszem Ślączką? Może go zastąpić Lech Kędziora!

Czy Janusz Ślączka opuści Wilki Krosno? Ma ofertę z PGE Ekstraligi!
Czy Janusz Ślączka opuści Wilki Krosno? Ma ofertę z PGE Ekstraligi!
Janusz Ślączka w poprzednim sezonie wywalczył awans z Wilkami Krosno do eWinner 1 ligi. Jednak wciąż nie znana jest jego przyszłośc. 
 
Janusz Ślączka poprowadził Wilki Krosno do wygrania 2 ligi żużlowej i awansu do eWinner 1 ligi. Jednak wciąż trener pochodzący z Borka Starego nie podpisał nowej umowy z klubem z Krosna. Okazuje się, że szkoleniowiec ma na stole ofertę z GKM-u Grudziądz, który występuje w PGE Ekstralidze.
 
- Wiem, że trener ma propozycje z innych klubów i wcale mnie to nie dziwi - mówi Grzegorz Leśniak cytowany przez Przegląd Sportowy. - Trafiają do nas zapytania od innych szkoleniowców, ale na razie w ogóle ich nie analizuję. Wolałbym, żeby naszym trenerem był nadal Janusz Ślączka. Niebawem powinno się wiele wyjaśnić w tym temacie - kontynuuje sternik Wilków Krosno.
 
Okazuje się, że następcą Ślączki może zostać Lech Kędziora, który w ubiegłym sezonie pracował w ROW-ie Rybnik i zanotował spadek z Ekstraligi. Po sezonie w środowisku mówiło się, że Kędziora może trafić do Grudziądza. Okazuje się, że to jednak Ślączka może wraz z Robertem Kempińskim prowadzić w przyszłym sezonie GKM, a Kędziora zostanie szkoleniowcem beniaminka eWinner 1 ligi.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij