http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-10-24 11:40:00

Hubert Łęgowik oraz Sam Master trafią do RzTŻ-u Rzeszów?

Czy Hubert Łęgowik oraz Sam Masters trafią do RzTŻ-u Rzeszów? (fot. Jakub Malec)
Czy Hubert Łęgowik oraz Sam Masters trafią do RzTŻ-u Rzeszów? (fot. Jakub Malec)
Hubert Łęgowik oraz Sam Master są blisko dołączenia do RzTŻ-u Rzeszów. Obaj w sezonie 2020 występowali w barwach Kolejarza Opole.
 
RzTŻ Rzeszów powoli kompletuje skład na sezon 2020. Do ekipy z ul. Hetmańskiej 69 mają trafić Hubert Łęgowik oraz Sam Master. Obaj w zeszłym sezonie występowali w ekipie ligowego rywala rzeszowian, Kolejarzu Opole.
 
Master w trakcie sezonu 2020 został wypożyczony z Ostrovii Ostrów Wielkopolski do Opola. Australijczyk miał pomoc w wywalczeniu awansu do eWinner 1 ligi, jednak opolanie zajęli drugie miejsce. Jednak w sezonie 2020 nie dało ono nawet prawa jazdy w barażu.
 
Jak już informowaliśmy ofertę jazdy w RzTŻ Rzeszów wysłali Paweł Miesiąc i Peter Kildemand. Jednak bardzo daleko do porozumienia z obydwoma, bo mimo przeciętnego sezonu obaj wysoko cenią swoje umiejętności. Ostatecznie Kildemand ma trafić do pierwszoligowego Car Gwarant Startu Gniezno. Wciąż nie znana jest przyszłość Miesiąca.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij