http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-10-23 15:44:53

Cztery pozytywne przypadki w Asseco Resovii! Mecz z MKS-em Będzin przełożony

Asseco Resovia jest już po badaniach. Czterech graczy
Asseco Resovia jest już po badaniach. Czterech graczy
W środę miał się odbyć mecz pomiędzy Asseco Resovią a Treflem Gdańsk. Jednak został przełożony z powodu złego samopoczucia siatkarzy "Pasiaków", choć nie mieli jeszcze wyników badań. Teraz już wiemy, że czterech graczy jest "pozytywnych".
 
Asseco Resovia już po badaniach. Czterech zawodników "Pasiaków" otrzymało wynik pozytywny. Tym samym klub z Rzeszowa poinformował, że zaplanowany na niedzielę pojedynek z MKS-em Będzin został przełożony.
 
- Asseco Resovia SA informuje, że w rezultacie przeprowadzonych testów RT-PCR na obecność wirusa, czterech członków drużyny uzyskało wynik pozytywny. Jednocześnie informujemy o odwołaniu zaplanowanego na 25.10 meczu Asseco Resovii z MKS Będzin. Klub pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki. O kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco - czytamy na oficjalnej stronie "Pasiaków".

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij