https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-23 12:40:16

Fortuna 1 liga: Mecz Apklan Resovii z Sandecją Nowy Sącz przełożony. GKS Tychy zagra z GKS-em 1962 Jastrzębie [Zapowiedź 10. kolejki]

fot. Paweł Golonka/Apklan Resovia
fot. Paweł Golonka/Apklan Resovia
Dziś rozpocznie się dziesiąta seria gier na pierwszoligowym froncie. Pierwotnie zaplanowane na dziś spotkanie Apklan Resovii z Sandecją nie dojdzie do skutku. Są jednak mecze na które warto rzucić okiem. Sprawdźcie co nas czeka w nadchodzący weekend.
 
Punktualnie o 17:40, rozpocznie się pierwszy mecz 10. kolejki Fortuna 1 ligi, w którym zmierzą się GKS Tychy z GKS-em 1962 Jastrzębie. Wszystkie spotkania tejże serii gier, zostaną rozegrane bez udziału publiczności. Transmisję z tego spotkania, zapowiedział Polsat Sport, a pondadto można je oglądać w systemiem PPV, na platformie Ipla. Co jeszcze nas czeka w nachodzącej kolejce?
 
W niedzielę czekają nas jedno starcie, bowiem potyczka Puszczy Niepołomice z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza została przełożona. O godzinie 15, Górnik Łęczna sprawdzi formę Miedzi Legnica. Ostatni mecz zostanie rozegrany w piątek, 30 października. Punktualnie o 17, Chrobry Głogów zmierzy się z Odrą Opole.
 
Dziś Apklan Resovia miała zagrać Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie miało się odbyć w Stalowej Woli, ale niestety nie dojdzie ono do skutku, bowuem u obu ekip zostały potwierdzone przypadki. Mecz ten z pewnością rozegrany zostanie w innym terminie, jednak już w Rzeszowie na Stadionie Miejskim. Pasiaki bowiem otrzymały licencję na grę w stolicy Podkarpacia, o czym możecie przeczytać TU.
 

Rozkład meczów 10. kolejki Fortuna 1 ligi:

 

Tabela Fortuna 1 ligi:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij