https://www.dikyspray.pl/


2020-10-13 15:14:00

Alexandra Lazić: Moim celem jest wygranie z Developresem wszystkiego

- Poziom TAURONLigi jest całkiem niezły i jak widać już na początku było wiele ciekawych spotkań i nieoczekiwanych wyników. Nie ma przeciwnika, którego można lekceważyć! A po długiej przerwie z powodu COVID wszyscy są głodni gry, więc bardzo ważne jest, aby pozostać skupionym i grać na wysokim poziomie bez względu na przeciwnika! - powiedziała siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów, Alexandra Lazić.
 
Podopieczne Stephana Antigi wyśmienicie rozpoczęły sezon TAURONLigi od samych zwycięstw, a to ostatnie z DPD Legionovią Legionowo było szczególnie efektowne. MVP tego meczu została wybrana Alexandra Lazić, która była autorką 16. punktów. 
 
- Jak dotąd powiedziałabym, że to mój najlepszy występ. Nadal mam dużo więcej do zaoferowania, ale to był dobry mecz z mojej strony i całej drużyny! Świetnie się bawiliśmy na boisku, co na pewno było widać - podsumowała Lazić. 
 
Przed Rysicami są postawione wysokie oczekiwania i z pewnością nie będzie łatwo im sprostać, jednak jak dotąd wszystko idzie zgodnie z planem i rzeszowianki odprawiają z kwitkiem kolejne przeciwniczki.
 
Oczywiście oczekiwania wobec tego zespołu są bardzo duże - nie tylko z zewnątrz, ale także od nas samych. Na tak wysokim poziomie zawsze będzie presja, a w tym zespole wszyscy dążą do tego, aby osiągnąć sukces. Moim celem dla tej drużyny jest oczywiście zdobycie Superpucharu, tytułu Mistrza Polski oraz zwycięstwo w Lidze Mistrzyń. Osobistym celem jest dać od siebie jak najwięcej dla zespołu i pracować nad swoimi umiejętnościami ze znakomitymi trenerami! Najważniejsze jest także zachowanie zdrowia w tych dziwnych czasach - dodaje Serbka.
 
Z powodu rządowych obostrzeń hala Podpromie nie mogła się zapewnić na ostatnim meczu nawet w 50%. Nie jest to łatwa sytuacja, bo z pewnością pomoc kibiców by się przydała, zwłaszcza, że w Rzeszowie na mecze potrafiło chodzić ponad 4 tysiące osób. Słyszymy też coraz częściej o zakażeniach w drużynach TAURONLigi, taką "świeżą" sprawą jest siatkarka Radomki Radom, u której niestety test dał wynik pozytywny. - Myślę, że Polska wykonała dobrą robotę, a szczególnie w Rzeszowie widać, że ludzie naprawdę dbają o bezpieczeństwo i stosują się do wprowadzonych zasad. Szczerze mówiąc, jestem zmęczona tą sytuacją i marzę o dniu, w którym wszystko wróci do normy i w którym nie będziemy musieli się ciągle martwić, co będzie dalej, tylko cieszyć się grą w siatkówkę! Jak dotąd TAURONliga wykonała znakomitą pracę i jestem wdzięczna, że znaleźli sposób na rozpoczęcie ligi oraz jej kontynuowanie! Miejmy nadzieję, że ludzie nauczą się czegoś z tej sytuacji, aby nie brać zdrowia i wolności za coś oczywistego i być może bardziej docenią małe rzeczy w życiu - kończy Lazić.
 
źrodło: Developres SkyRes Rzeszów

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij