2020-10-13 20:11:38

Klasa O Dębica: Radomyślanka, Wiewiórka i Sokis bezlitosne dla rywali [Podsumowanie 12. kolejki]

Za nami już dwunasta seria gier w dębickiej okręgówce. Golami sypnęło w Ociece, Chorzelowie oraz Wiewiórce. Czarnovia wciąż bez porażki w lidze. Kolorado natomiast jako jedyne bez zwycięstwa. Zobaczcie podsumowanie 12. kolejki klasy O Dębica.

Sokis Chorzelów nie miał litości dla Olchovii Olchowa, którą pokonał aż 9-1. Wynik niedzielnej potyczki otworzył w 24. minucie Mateusz Trojnacki. Miejscowi przed przerwą zdobyli jeszcze dwa gole, a oba były autorstwa Piotra Gilara. Po zmianie stron, Sokis dołożył jeszcze pięć bramek, natomiast Olchovia zdołała odpowiedzieć jednym, Michała Stanka.

Radomyślanka Radomyśl Wielki postrzelała na wyjeździe z Victorią Ocieka. Podopieczni Jacka Klisiewicza wbili rywalowi aż siedem goli, nie tracąc przy tym żadnego. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że Jakub Szewczyk potrzebował niespełna dwudziestu minut by skompletować hat-tricka. Zawodnik Radomyślanki w sumie tego dnia zdobył cztery gole. Ponadto do siatki trafiali także Mateusz Gruszka, Bartłomiej Motyka oraz Karol Kużdżał.

LKS WIewiórka pokonał ostatnie Kolorado Wola Chorzelowska 6-2. Czterokrotnie do siatki tego dnia trafiał Robert Bieszczad, a ponadto dublet na swoim koncie miał Kamil Kaczor. Gości stać było jedynie na zdobycie dwóch goli, autorstwa Sebastiana Sypka. Lider rozgrywek, Czarnovia Czarna pokonał na wyjeździe Atut Podborze. Po dwie bramki dla ekipy z Czarnej zdobyli Helton carlos Goncalves oraz Adrian Brzostowski. Dla miejscowych strzelali natomiast Hubert Kulpa i Kamil Szkutnik.

Co jeszcze działo się w miniony weekend w dębickiej okręgówce? Czarni Trześń pokonali u siebie LKS Głowaczowa, natomiast na wyjeździe, Kamieniarz Golemki pokonał Chemika Pustków. Smoczanka Mielec okazała się lepsza w starciu z Piastem Wolica Piaskowa. Spotkania Victorii Czermin z Koroną Majdan Królewski oraz Płomienia Zagorzyce ze Stalą III Mielec zostaną rozegrane w innym terminie.