https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-13 21:07:27

Stal Stalowa Wola z Jutrzenką Giebułtów zagra w innym miejscu oraz o innej godzinie

Zielono-czarni zaległy mecz z Jutrzenką Giebułtów w innym miejscu oraz o innej godzinie. Spotkanie planowo miało się odbyć w Zabierzowie.
 
Jutrzejszy mecz Jutrzenki Giebułtów ze Stalą Stalowa Wola zostanie rozegrany w innym miejscu oraz o innej godzinie. Jak poinformował klub z ulicy Hutniczej 10A, spotkanie odbędzie się na stadionie Prądniczanki Kraków, który mieści się przy ulicy św. Andrzeja Boboli 5. Powodem zmiany jest zły stan boiska na obiekcie w Zabierzowie.
 
Zmianie uległa także godzina rozgrywania zawodów. Jutrzejszy zaległy mecz 6. kolejki 3 ligi gr. IV zostanie rozegrany o godzinie 14, a nie o 15 jak pierwotnie planowano. Stalówka z pewnością będzie chciała podtrzymać wyjazdową passę i po raz kolejny sięgnąć po trzy oczka. Dla wszystkich, którzy będą chcieli zobaczyć ten mecz, została przygotowana transmisja LIVE.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Hxhxhxh 2020-10-13 21:42:41 2 0

Tytuł i 3 pierwsze zdania takie same... hahaha

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij