https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-14 12:46:00

Spotkanie PTG Sokoła Rawlplug Łańcut z Miastem Szkła Krosno przełożone! Jest nowy termin

Mecz PTG Sokoła Rawlplug Łańcut z Miastem Szkła Krosno został przełożony. (fot. Sokół Łańcut)
Mecz PTG Sokoła Rawlplug Łańcut z Miastem Szkła Krosno został przełożony. (fot. Sokół Łańcut)
Nie dojdzie do skutku zaplanowane na dziś starcie pomiędzy PTG Rawlplug Sokołem Łańcut a Miastem Szkła Krosno w Suzuki 1 lidze koszykówki. Powodem zarażenie SARS-Cov-2 w ekipie gospodarzy.
 
PTG Sokół Rawlplug Łańcut miał dziś zagrać z Miastem Szkła Krosno, jednak mecz nie dojdzie do skutku. W ekipie z Łańcuta dwóch zawodników otrzymało pozytywny wynik na SARS-Cov-2. Mecz został przełożony na 4 listopada na godzinę 18.
 
- Z przykrością informujemy o konieczności odwołania dzisiejszego spotkania z Miasto Szkła Krosno. W dniu dzisiejszym dwóch naszych zawodników otrzymało pozytywne wyniki testu na wirusa SARS-CoV-2. Z uwagi na dobro pozostałych zawodników, gości, organizatorów i Was wszystkich, decyzją Zarządu Sokoła i Wydziału Rozgrywek PZKosz informujemy, że mecz nr 30 z kolejki nr 4 w Suzuki 1LM został odwołany. Nowy termin tego spotkania został ustalony na  04/11/2020, g. 18:00. WAŻNE! Zakupione bilety na to spotkanie zachowują ważność i zgodnie z powyższym będzie można je wykorzystać 4 listopada. Zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! -  czytamy na stronie ekipy z Łańcuta.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij