https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-14 15:16:00

Józef Lis odchodzi z RzTŻ-u Rzeszów!

fot. RzTŻ Rzeszów
fot. RzTŻ Rzeszów
Józef Lis rezygnuje z pracy w RzTŻ Rzeszów. - 20-lat pracy dla żużla w Rzeszowie wystarczy. Zawsze jest jakiś problem. Na razie nie zdradzę, dlaczego powiedziałem dość - mówi w rozmowie z Przeglądem Sportowym.
 
Józef Lis nie będzie zaangażowany w pracę na rzecz żużla w Rzeszowie. Był członkiem zarządu RzTŻ-u Rzeszów oraz prezesem sekcji żużlowej w ZKS Stali Rzeszów.
 
- Czasem trzeba zrezygnować, 20 lat pracy dla żużla w Rzeszowie i wystarczy. Zawsze jest jakiś problem. Na razie nie zdradzę, dlaczego powiedziałem dość. Może za jakiś czas. Teraz sobie odpocznę od żużla - powiedział Lis w rozmowie z Przeglądem Sportowym.
 
Warto dodać, że to dzięki zaangażowaniu Józefa Lisa w ekipie RzTŻ-u Rzeszów w sezonie 2020 jeździli Patryk Rolnicki oraz Dawid Lampart. Nowo powstały zespół zajął 4. miejsce w rozgrywkach 2 ligi żużlowej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-10-14 15:49:14 2 2

ok

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij