http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-10-05 20:13:53

Bartosz Wolski: Do zespołu chciałbym wnieść wszystko to co mam, wszystkie najlepsze cechy

fot. Stal Rzeszów
fot. Stal Rzeszów
Drugoligowiec z Rzeszowa potwierdził dziś zakontraktowanie pomocnika urodzonego w Aleksandrowie Kujawskim. Nowy nabytek biało-niebieskich zdążył już udzielić wywiadu dla oficjalnej strony Stali. Zobaczcie co powiedział.
 
-Napewno pozytywnie zapatruje się na ten transfer do Stali Rzeszów. Klub ma wysokie cele tak samo jak i ja, więc myślę że wspólnymi siłami uda nam się je osiągnąć. Zacznynałem w Elanie Toruń, gdzie spędziłem kilka ładnych lat, po czym wyjechałem do Włoch, do Latiny, w której spędziłem 3 lata. Po Latinie zostałem wykupiony przez Genoe, z której odrazu zostałem wypożyczony do Ceseny, w której niestety nieudało mi się zadebiutować - powiedział Bartosz Wolski dla oficjalnej strony Stali Rzeszów.
 
-Jadąc do Włoch inaczej zapatrywałem się na to co tam zobaczyłem. Nie wyglądało to jak w bajce, jak to sobie wymarzyłem. Było ciężko, nawet bardzo. Przez pierwsze pół roku nie mogłem grać, bo nie było jakichś dokumentów z UEFA, a klub przekonywał mnie że w każdym kolejnym meczu będę mógł zagrać, a niestety tak się nie stało i musiałem czekać pół roku. Po tej półrocznej przerwie w grze zacząłęm grac i niestety nie z takim skutkiem jakbym chciał. Pojawiły się jakieś problemy, jakieś drobne urazy, nie mogłem występować w każdym meczu, nawet w tej Primaverze. Czego się nauczyłem we Włoszech? Napewno stałem się męczyzną. To znaczy, nie byłem tak mocny psychicznie, jak jestem w tym momencie - dodał nowy nabytek biało-niebieskich.
 
-Do zespołu chciałbym wnieść wszystko to co mam, wszystkie najlepsze cechy, a te słabsze trochę schować. Wiadomo, każdy ma takie cechy, ale myślę że te cechy, które są u mnie pozytywne, powinny wystarczyć. Tego, czego mogą spodziewać się po mnie kibice StalI Rzeszów, jest napewno kreatywność i to że w każdym meczu daję z siebie 100%. Zawsze jestem gotowy do meczu, co pokazuje ilość minut i meczów rozegranych w poprzednim sezonie. W Rzeszowie jestem od trzech dni. Zwiedziłem kaweałek Rzeszowa, jest bardzo ładnym miastem. Myślę że życie tutaj na dłuższą metę, nawet i do końca życia, nie wydaje się głupim pomysłem - kontynuował.
 
-Z zespołu nie znam zbyt wielu osób, jedynie tyle co z telewizji czy tam przeciwko sobie kiedyś graliśmy. Razem graliśmy jedynie z Gerardem Bieszczadem, z którym spędziłem pół roku w Bytovii, a po za tym myślę, że zaczniemy się poznawać. Z trenerem rozmawiałem jedynie przez telefon, to była krótka rozmowa, jutro porozmawiamy trochę więcej. Myślę że od następnego meczu jestem gotowy, żeby walczyć o skład - zakończył.
 
Wywiad Bartosza Wolskiego dla oficjalnej strony Stali Rzeszów możecie obejrzeć poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-10-06 05:56:01 11 6

I już glos zabieraja garrbate parówy, boli d...., bo w pejsovni nic ciekawego się nie dzieje... i ma boleć

Adam Janas 2020-10-05 22:42:40 7 15

Marny zawodnik nie wiem po co my na siłę kceemy zmacniac się. Kupują jakiś frajerów Aaaaaaa no bo w sumie frajernie na trybunach to i na boisku tylko po co niech się zawodnicy odetnom od tych miśków konfidentów i na tego drugiego ż NM już też są papiery . Hetmańska roztrzaskane dupska nowe miasto też ,Sokołów...itd hehehe

Turecki sweter 2020-10-05 23:01:33 6 11

Ja pier# Wlaźlik, czy Pan nie rozumiesz, że nie chcemy jakichś Gości z Primavery, którzy nie wiedzą co tu robią, ale zdolnych Chłopaków ze Słociny, Pobitna czy innych Marakanów. To na nich czekamy w Barwach Stali.

1905 2020-10-05 23:55:27 9 6

Lepsze transfery w 2 ludze niż u nas w 1

~anonim 2020-10-06 05:56:01 11 6

I już glos zabieraja garrbate parówy, boli d...., bo w pejsovni nic ciekawego się nie dzieje... i ma boleć

śsk hh6I 2020-10-06 12:22:14 4 5

Jak to nic się dzieje, jak garbate pej[s]iki komentujecie tam jak najęci. To co garbu[s]ie nieszczęsny gadasz o tym, że nic się nie dzieje, skoro pod każdym artykułem o Dumie Rzeszowa, Resovii jest więcej anty-Resoviackich wpisów (w tym ŻADNEGO merytorycznego - trudne słowo, sprawdź w słowniku), niż neutralnych bądź pro-resoviackich. Prujecie się za każdym razem jeszcze sztucznie potwyższając sobie na potęgę pozytywy pod komentami. Oszuści jak cała wasza historia... Żenada.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij