https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-05 12:36:14

Mateusz Szczepaniak blisko Stali Rzeszów

Czy Mateusz Szczepaniak dołączy do Stali Rzeszów? (fot. Warta Poznań)
Czy Mateusz Szczepaniak dołączy do Stali Rzeszów? (fot. Warta Poznań)
Stal Rzeszów od początku okienka transferowego poszukiwała nowego napastnika. Wszystko wskazuje na to, że w ostatnim dniu do ekipy Marcina Wołowca dołaczy Mateusz Szczepaniak.
 
Mateusz Szczepaniak może trafić do Stali Rzeszów w ostatnim dniu okienka transferowego, tak podaje na swoim twitterze janekx89.  29-letni napastnik ostatnio grał w Warcie Poznań. Jednak w ostatnim czasie trenował głównie z rezerwami tego klubu.
Szczepaniak miałby zastąpić w ekipie prowadzonej przez Marcina Wołowca, Artura Pląskowskiego. Ten rosły napastnik opuścił Stal na rzecz Chojniczanki Chojnice.  W sezonie 2019/20 Szczepaniak wywalczył z Wartą awans do PKO Ekstraklasy. Jednak sam zagrał w zaledwie dziewięciu meczach i zdobył jedną bramkę.
 
Szczepaniak jest wychowankiem Amico Lublin, później trafił do Zagłębia Lubin. W swojej karierze grał m.in. w Cracovii, Piaście Gliwice oraz francuskim AJ Auxerre.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij