https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-09-08 11:07:00

Klasa O Krosno: Arłamów Ustrzyki Dolne na szczycie. Rewelacyjne Tempo Nienaszów

Arłamów Ustrzyki Dolne są liderem Klasy O Krosno. (fot. Arłamów)
Arłamów Ustrzyki Dolne są liderem Klasy O Krosno. (fot. Arłamów)
Arłamów Ustrzyki Dolne pokonały LKS Skołyszyn 7-2. Rewelacją rozgrywek jest Tempo Nienaszów, które pokonało 3-1 Przełęcz Dukla. Kotwica Korczyna przegrała z OKS Markiewicza Krosno.
 
Arłamów Ustrzyki Dolne wciąż są na szczycie. Tym razem lider tabeli Klasy O Krosno pokonał na wyjeździe LKS Skołoszny 7-2. Po trzy bramki zdobyli Radosław Macnar oraz Igor Jakenciw, a jedno trafienie dołożył Filip Fundanicz.  Niespodziewanie na drugim miejscu w tabeli plasuje się Tempo Nienaszów. Tym razem piłkarze z Nienaszowa ograli na wyjeździe Przełęcz Dukla 3-1.
 
W innym ciekawym meczu Kotwica Korczyna przegrała 1-3 z OKS Markiewicza Krosno, mimo że to gospodarze prowadzili w tym meczu po bramce Sławomira Jurczaka. Jednak w drugiej części gry dwa gole zdobył Dawid Florczak, a jedną bramkę zdobył Konrad Słowik.
 
Trzeci w tabeli Cosmos Nowotaniec zrehabilitował się za sensacyjną porażkę z Posadą Górną z ubiegłego tygodnia. Tym razem pokonali na wyjeździe Naftę Jedlicze. Choć to gospodarze prowadzili 2-0 po bramkach Jakuba Krawczyka i Patryka Alibożka. Natomiast przed przerwą bramkę kontaktową strzelił Piotr Spaliński. W drugiej cześci gry ten sam zawodnik dołożył kolejne trafienie. Ponadto na listę strzelców wpisali się Piotr Laskowski, Maksim MaslovHarrison Perea.
 
Natomiast Zamczysko Odrzykoń ograło Iskrę Przysietnica 2-0. Bramki dla ekipy z Odrzykonia zdobyli Patryk Orzechowski oraz Kacper Czernicki. W innym meczu Klasy O Krosno mający aspirację na wyższą ligę Start Rymanów pokonał prowadzony przez Sylwestra Sikorskiego, Wisłok Sieniawa 2-0.
 

Wyniki meczów 7. kolejki:

 

Tabela klasy O Krosno:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-09-08 12:20:27 9 0

Sylwester Sikorski nie jest już trenerem Wisłoka. Nie pogodził gry w Karpatach z trenowaniem. Wisłok od dwóch kolejek prowadzi Lech Czaja.

Kibic 2020-09-08 12:20:27 9 0

Sylwester Sikorski nie jest już trenerem Wisłoka. Nie pogodził gry w Karpatach z trenowaniem. Wisłok od dwóch kolejek prowadzi Lech Czaja.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij