2020-09-06 10:22:00

Igloopol Dębica pokonał Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska

Na zdjęciu piłkarze Partyzanta Targowiska (Fot. Archiwum)
Na zdjęciu piłkarze Partyzanta Targowiska (Fot. Archiwum)
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska zaliczył trzecią porażkę z rzędu. Podopieczni Łukasza Śliwińskiego tym razem przegrali z Igloopolem Dębica 0-1.
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska do meczu z Igloopolem Dębica przystępował z dużymi brakami kadrowymi. W meczu tym z różnych względów nie mogli zagrać SebastianSuszek, Marcin Borowczyk Jakub Stodolak oraz KrystianSzubrycht.

Kibice zgromadzeni na meczu Partyzanta Targowiska z Igloopolem Dębica w pierwszej połowie nie oglądali bramek. Walka głównie toczyła się w środku boiska. Lepsze akcje bramkowe miał zespół z Dębicy, lecz dobre interwencje bramkarza z Targowisk spowodowały, że do przerwy był remis.

Piętnaście minut przed końcem spotkania sędzia podyktował rzut karny dla zespoły gości którego skutecznie egzekwował Aleksander Drobot. I ostatecznie goście wygrali i dopisali trzy "oczka" do ligowej tabeli.

 
0-1 Aleksander Drobot (74-rzut karny)

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
:
Niemiec – Haznar( 88. Morris), Pelczar, Chmielowski, Penar(46. Coleman), – Śliwiński, Kavatsiuk, Szczur(64. Kamola), Szczurek, Moskalets – Nikitchuk

Igloopol Dębica:
Psioda- Ligęzka, Wanat (62. Nalepka), Drobot, Stefanik, Pyskaty, Syguła, Janus, Wiszyński (82. Lamparty), Stańczyk (86. Kopala), Rokita (62. Socha)

Zółte Kartki: Szczurek - Wiszyński

Wyniki meczów 10. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij