http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-09-05 21:09:37

Motor Lublin wygrał wyjazdowy mecz z Olimpią Elbląg

Gospodarze przegrali z Motorem Lublin 1:3 (fot. Olimpia Elbląg)
Gospodarze przegrali z Motorem Lublin 1:3 (fot. Olimpia Elbląg)
 Motor Lublin po nieudanym meczu inauguracyjnym w drugiej lidze na lubelskiej Arenie, zmierzył się na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Piłkarze trenera Mirosława Hajdy tym razem byli nie tylko efektowni, ale także efektywni. Gole w tym spotkaniu strzelali: Orest Tkaczuk, Filip Wójcik i Daniel Świderski.
 
Spotkanie w Elblągu rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy już w 11. minucie za sprawą Oresta Tkaczuka wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie Motor Lublin przejmował pomału kontrolę nad spotkaniem.
 
W 48. minucie Filip Wójcik trafił gola wyrównującego stan rywalizacji. W 59 minucie Daniel Świderski wyprowadził drużynę z Lublina na prowadzenie.
 
Zaledwie trzy minuty później Wójcik znowu wpisał się na listę strzelców i jak się później okazało był to gol przypieczętowujący wygraną beniaminka drugiej ligi.
 
- Znamy swoją wartość i wiedzieliśmy, że inauguracyjny mecz zagraliśmy naprawdę dobrze. Trochę brakowało nam szczęścia przy sytuacjach bramkowych z Pruszkowem. Dzisiaj zagraliśmy globalnie niezłe spotkanie. Początek może był nienajlepszy, ale z biegiem czasu rozkręcaliśmy się. Mogliśmy już w pierwszej połowie wykorzystać rzut karny. Po przerwie całkowicie zdominowaliśmy zespół Olimpii Elbląg, wyrównaliśmy i odzyskaliśmy pełną kontrolę na meczem - powiedział nam Mirosław Hajdo, trener Motoru Lublin.
 
Orest Tkaczuk (11) 
Filip Wójcik (48, 62)
Daniel Świderski (59)
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Heh 2020-09-06 17:36:49 1 4

A ja sie pytam czy spartakus to dtmruzyna z podkarpacia ze trzeba o niej tu pisac ?? A kogo to

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij