https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-05 21:22:00

Siarka Tarnobrzeg zatrzymała Wisłę Puławy!

Radość piłkarzy Siarki Tarnobrzeg w meczu z Wisłą Puławy (fot. Marcin Radzimowski)
Radość piłkarzy Siarki Tarnobrzeg w meczu z Wisłą Puławy (fot. Marcin Radzimowski)
 Pierwszą bramkę strzelił dla Siarki Bartosz Sulkowski z rzutu karnego, a decydujące trafienie zdobył dla gospodarzy Kamil Kargulewicz po indywidualnej akcji. Dla lidera III ligi grupy 4, z jedenastu metrów trafił Łukasz Kacprzycki. To pierwsza wygrana Siarki Tarnobrzeg na własnym stadionie w tym sezonie. To także pierwsza porażka Dumy Powiśla.
 
W pierwszej połowie obydwa zespoły poprawiały swój bilans bramkowy w tabeli dzięki rzutom karnym, strzelonym przez kolejno  Kacprzyckiego i Sulkowskiego. Jednak w drugiej części meczu to zespół z Podkarpacia wyglądał zdecydowanie lepiej na boisku. Ozdobą spotkania było piękne trafienie Kamila Kargulewicza, który zmieścił piłkę pomiędzy nogami bramkarza Dumy Powiśla.
 
Jednak, jak podkreśla w rozmowie z nami Grzegorz Opaliński, ta wygrana buduje zespół, który podąża swoim planem. - To pierwsze zwycięstwo na naszym stadionie i do tego z liderem, co jest bardzo budujące i niezmiernie się z tego cieszę. Byliśmy do meczu z Wisłą przygotowani, jak do każdego innego spotkania w lidze. Podążamy swoim planem. Najważniejsze jest to, że dziś zdobyliśmy trzy punkty - powiedział nam Grzegorz Opaliński, trener Siarki Tarnobrzeg, który ze względu na czerwoną kartkę w poprzednim meczu z ŁKS Łagów, oglądał mecz z trybun.
 
Wygrana z Wisłą Puławy była dla Siarki meczem przełamującym serię bez zwycięstwa w aktualnym sezonie 2020/2021 na własnym stadionie, przy Alei Niepodległości. W następnej ligowej kolejce podkarpacki trzecioligowiec zmierzy się z Sokołem w Sieniawie.
 
 
 
 
 
Łukasz Kacprzycki (14)
Bartosz Sulkowski (25)
Kamil Kargulewicz (77)
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij