2020-09-06 11:06:00

Głogovia Głogów Małopolski została rozbita przez rezerwy Stali Mielec!

Głogovia Głogów Małopolski przegrała ze Stalą II Mielec 0-3. (fot. archiwum)
Wzmocniona piłkarzami z pierwszego składu Stal II Mielec pokonała na wyjeździe Głogovię Głogów Małopolski aż 3-0. Dwie bramki zdobył Szymon Stasik, a jedno trafienie dołożył Wojciech Lisowski.

Stal II Mielec do meczu z Głogovią Głogów Małopolski przystępowała wzmocniona graczami z pierwszego zespołu. W ekipie "Biało-niebieskich" zagrali Wojciech Lisowski, Szymon Stasik, Robert Dadok, Kacper Sadłocha oraz Lukas Bielak.

Już po trzynastu minutach meczu mielczanie wyszli na prowadzenie. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Lisowski. Później do ataku rzucili się podopieczni Adama Wałczyka, ale nie zdołali zdobyć gola wyrównującego, choć mieli ku temu okazje.

W drugiej połowie dwa razy na listę strzelców wpisał się Szymon Stasik i ostatecznie rezerwy Stali Mielec wygrały 3-0. Jest to drugie z rzędu zwycięstwo rezerw drużyny z Ekstraklasy. Tydzień wcześniej pokonali na własnym stadionie Karpaty Krosno.

0-1 Wojciech Lisowski (13)
0-2 Szymon Stasik (57)
0-3 Szymon Stasik (88)