2020-08-20 12:58:28

Polonia Przemyśl rozbiła Unię Fredropol! 18 goli strzelonych przez 4-ligowca

Przemyślanie w środowe popołudnie postanowili urządzić sobie trening strzelicki. Jego miejscem okazał się Fredropol, gdzie Przemyska Barcelonka strzeliła aż 18 goli.

Polonia Przemyśl okazała się bezlitosna dla Unii Fredropol, którą można powiedzieć że rozbiła i to dosłownie. Podopieczni Piotra Ciska wbili rywalowi aż 18 goli, a pierwszego zdobył już w 10. minucie Paweł Sedlaczek. Na kolejną bramkę Przemyska Barcelonka czekać musiała niecały kwadrans, a na 0-2 trafił Mateusz Wanat.

Przyjezdnym nadal było i w pierwszej części gry zdobyli jeszcze pięć bramek. Czterokrotnie piłkę w siatce pakował Mykyta Popynaka, a jedno trafienie było autorstwa Mateusza Wanata. Prowadzenie Polonii do przerwy było bardzo okazałe, ale z każdym golem jej apetyty rosły.

Głód zdobywania goli miał Popynaka, który jeszcze trzy razy razy wpisał się się na listę strzelców. Przemyślanie nie odpuszczali i bardzo często umieszczali piłkę w siatce. Czterokrotnie uczynił to Mykyta Falko, a ponadto dublet ustrzelił Marcin Babieczko. Po jednym trafieniu w tej części gry dołożyli jeszcze Paweł Sedlaczek oraz Remigiusz Błachuciak.

Unia Fredropol - Polonia Przemyśl 0-18 (0-7)

0-1 Paweł Sedlaczek (10)
0-2 Mateusz Wanat (24)
0-3 Mykyta Popynaka (28)
0-4 Mykyta Popynaka (32)
0-5 Mateusz Wanat (35)
0-6 Mykyta Popynaka (45)
0-7 Mykyta Popynaka (45)