2020-08-20 13:23:39

Piast Tuczempy bez problemów rozprawił się z Biało-Czerwonymi Kaszyce

Środa to zazwyczaj czas rozgrywek pucharowych. Wczoraj zostały rozegrane mecze II rundy na szczeblu okręgu Jarosław. Czwartoligowiec pewnie wygrał z ekipą z okręgówki.

Piast Tuczempy nie miał większych problemów by rozprawić się z drużyną Biało-Czerwonych Kaszyce. Podopieczni Marka Strawy pewnie wygrali, a na prowadzenie wyszli już w 9. minucie za sprawą Damiana Barszczaka. Pomarańczowo-czarni czuli głód bramek, wobec czego rozpoczęli poszukiwania kolejnych.

Na trafienie numer dwa Piastunki czekały do 21. minuty, a na listę strzelców wpisał się Patryk Strawa. Czwartoligowcowi nadal było mało i ten w pierwszej części gry zdobył jeszcze jednego gola. Jego autorem był Jakub Kloc. Drużyna z Tuczemp miała jeszcze kilka okazji do podwyższenia rezultatu, ale ten nie uległ zmianie.

Po zmianie stron ekipa Piasta dołożyła jeszcze dwa trafienia. W 68. minucie gola na 0-4 zdobył Karol Wota, który w przeszłości był trenerem ekipy z Kaszyc. Zespół dowodzony przez Marka Strawę nadal szukał okazji do podwyższenia prowadzenia. To udało mu się w końcówce, a do własnej siatki trafił jeden z graczy miejscowych.

Biało-Czerwoni Kaszyce - Piast Tuczempy 0-5 (0-3)

0-1 Damian Barszczak (9)
0-2 Patryk Strawa (21)
0-3 Jakub Kloc (31)
0-4 Karol Wota (68)
0-5 Bramka samobójcza (83)