https://bilety.cwks-resovia.pl/


2020-08-20 17:54:28

Krystian Getinger na dłużej w PGE Stali Mielec

fot. PGE Stal Mielec
fot. PGE Stal Mielec
Trwa pracowite lato przy Solskiego 1. Działacze biało-niebieskich robią wszystko, aby kadra była dopięta jak najszybciej. Klub kontraktuje nowych graczy, ale także przedłuża umowy kluczowym piłkarzom.
 
Krystian Getinger przedłużył umowę z PGE Stalą Mielec i pewnym jest że nadal będziemy go oglądać w biało-niebieskich barwach. 31-letni obrońca to niezwykle ważna postać przy Solskiego 1, bowiem zawodnik jest wychowankiem oraz kapitanem beniaminka PKO Ekstraklasy. Nowy kontrakt piłkarza obowiązywać będzie przez kolejne dwa lata.
 
Popularny "Getek" jest wychowankiem mieleckiego klubu, w którym spędził niemal całą karierę, z przerwami na występy z Zagłębiu Lubin i Stali Stalowa Wola. W Miedziowych grał przez półtorej roku, natomiast Stalówkę reprezentował przez trzy sezony. W minionym sezonie rozgrywek Fortuna 1 Ligi, 31-latek był podstawowym zawodnikiem mieleckiej drużyny, spędzając na boisku 3060 minut.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij