https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-08-20 09:36:31

Tomasz Złomańczuk wrócił do Chełmianki Chełm

fot. Chełmianka Chełm
fot. Chełmianka Chełm
Mamy pierwszą zmianę na ławce trenerskiej w 3 lidze. Klub z Lubelszczyzny w poniedziałek poinformował o zwolnieniu dotychczasowego szkoleniowca, a dzień później ogłosił nazwisko nowego.
 
Tomasz Złomańczuk został nowym trenerem trzecioligowej Chełmianki Chełm. Na tym stanowisku zastąpił Jana Konojackiego, który prowadził biało-zielonych od rundy wiosennej przedwcześnie zakończonego sezonu 2019/20. Warto wspomnieć że Konojacki objął ekpię z Chełma właśnie po Złomańczku.
 
Nowy szkoleniowiec Chełmianki jest doskonale znany na Lubelszczyźnie, bowiem wcześniej prowadził Motor Lublin oraz Podlasie Biała Podlaska. Jak czytamy, nowemu opiekunowi chełmskiej drużyny będą pomagać Radosław Leonowicz i Grzegorz Bonin. Ponadto w sztabie znaleźli się także trener bramkarzy Artur Chwedorczuk oraz trener odnowy biologicznej Zbigniew Kiryk.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

sad but true 2020-08-20 11:38:24 4 1

Spier..., jak nie było kasy, a teraz, kiedy już jest co wydoić to voila jestem. Trener zero wstydu, działacze zero honoru.

ktg 2020-08-22 01:04:31 1 0

To jakiś pociotek Strejlaua, wszędzie go wepchną.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij