https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-14 09:01:49

Toyota-Dakar Rzeszów nowym sponsorem PGE Stali Mielec

Bogusław Wyparło, prezes PGE Stali Mielec na wczorajszej konferencji prasowej (fot. PGE Stal Mielec)
Bogusław Wyparło, prezes PGE Stali Mielec na wczorajszej konferencji prasowej (fot. PGE Stal Mielec)
Nasz jedyny pierwszoligowiec nie próżnuje i cały czas poszukuje nowych partnerów, którzy pomogą mu wrócić do elity. Wczoraj mielczanie ogłosili że mają nowego sponsora.
 
Toyota-Dakar Rzeszów została nowym sponsorem PGE Stali Mielec. Nowy partner naszego jedynego pierwszoligowca, przekazał klubowi dwa busy dziewięcioosobowe i jeden samochód osobowy. Wsparcie rzeszowskiej firmy ma pomóc klubowi w awansie do PKO Ekstraklasy.
 
-Podjęliśmy decyzję, że dołączymy do grona Sponsorów Stali Mielec. Samochody w dniu dzisiejszym przekazujemy na rzecz Klubu. My ze swojej strony chcielibyśmy życzyć zawodnikom, klubowi, aby kontuzje omijały Was szerokim łukiem, abyście mogli w pełni zdrowi walczyć o najwyższe cele, jakie sobie postawiliście przed tym sezonem. My jako nowy Sponsor będziemy trzymać za Was bardzo mocno kciuki. Z Dakar-Toyota Rzeszów w drodze po dawny blask życzymy Wam powodzenia! – mówił podczas konferencji prasowej Prezes Zarządu w Dakar-Toyota Rzeszów, Jarosław Bąk.
 
Radości z pozyskania przez mielczan nowego sponsora, nie krył także Poseł do Parlamentu Europejskiego. Ten także liczy że ekipa biało-niebieskich, już niebawem będzie cieszyła się z promocji do piłkarskiej elity. 
 
-Bardzo chce serdecznie podziękować Toyocie Dakar Rzeszów za to, że jesteście z nami. Dołączyliście do Sponsorów Stali Mielec, do grupy osób i firm, które chcą na nowo zbudować Klub Stal Mielec, dać mu nowe życie i wprowadzić go do Ekstraklasy - powiedział Tomasz Poręba.
 
Sternik naszego jedynego pierwszoligowca był bardzo wdzięczny rzeszowskiej firmie za okazane wsparcie. Dzięki niemu, planowanie wyjazdów na mecze drużyn młodzieżowych będzie dużo łatwiejsze. Ponadto dzięki busom, zostanie zmniejszony koszt transportu młodych piłkarzy.
 
-To przede wszystkim ogromne ułatwienie logistyczne w Akademii. Koszty transportu to był jeden z wyższych wydatków, a dzięki pomocy Pana Prezesa Jarosława Bąka, Pana Tomasa Poręby ten problem na dzień dzisiejszy zostaje rozwiązany. Będziemy mogli swobodnie i bez skrępowania planować wyjazdy drużyn młodzieżowych - stwierdził Bogusław Wyparło.
 
Poniżej pełny zapis konferencji.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Stats 2020-06-14 17:51:15 3 1

Widać,że nawet firma z Rzeszowa wierzy w awans Stali Mielec do EX i dołączyła do grona sponsorów Stali.Brawo!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij