https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-14 09:30:22

Dariusz Marzec, trener PGE Stali Mielec: Nasz cel nie zmienia się

Dariusz Marzec liczy na 3 punkty w Tychach (fot. PGE Stal Mielec)
Dariusz Marzec liczy na 3 punkty w Tychach (fot. PGE Stal Mielec)
To był intensywny dzień dla naszego pierwszoligowca, który już dziś rozegra bardzo ważne wyjazdowe spotkanie. Sprawdźcie co powiedział przed nim opiekun mielczan.
 
Rozgrywki Fortuna 1 ligi zaczynają się coraz bardziej rozkręcać, wobec czego PGE Stal Mielec nie może zgubić koncentracji. Biało-niebieskich w tym roku interesują tylko wysokie cele i chcieliby oni jak najszybciej przyklepać awans do elity. Szkoleniowiec mielczan podkreśla że najbliższy mecz będzie bardzo ciężki.
 
-Nasz cel nie zmienia się. Jedziemy do Tych – jest to kolejny ciężki mecz. Powtarzam ciężki, bo do końca sezonu nie będzie lekkiego meczu. Każdy o coś walczy i każdy ma jakiś cel. Mamy nadzieję, że uda nam się przywieźć 3 punkty i wszystko zrobimy, aby było dobrze – powiedział Dariusz Marzec.
 
Opiekun naszego jedynego pierwszoligowca odniósł się także do zarzutów, że nie grają jedni z najlepszych zawodników. Stwierdził on, że taka jest strategia drużyny i wszelkie ruchy wynikają z jakiegoś powodu. Ponadto zakomunikował, że wszyscy są zdrowi.
 
-Nie wszystko będziemy mówili tak, jak jest i to jest normalne, bo to jest strategia drużyny, naszego sztabu. Ostatnio pojawiały się głosy dlaczego nie grają jedni z najlepszych zawodników – my wiemy dlaczego. I to nie jest tak, że my kogoś odsuwamy, bo jest dobry, tylko robimy to z innych względów. W tej chwili wszyscy są zdrowi, wszyscy są do dyspozycji – zapewniał szkoleniowiec biało-niebieskich.
 
Dzisiejszy mecz PGE Stali Mielec z GKS-em Tychy transmitować będzie Polsat Sport. Pierwsz gwizdek Kornela Paszkiewicza z Wrocławia, zabrzmi punktualnie o godzinie 15:10.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij