https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-13 09:53:08

Odbierz darmowe 20 zł w Fortunie. Obstawiaj mecze I i II ligi polskiej

Polski legalny bukmacher Fortuna ma dla Was 20 PLN na dobry początek. Zarejestruj się i sprawdź jakie bonusy na Ciebie czekają.
  
Jeżeli nie macie jeszcze konta w Fortunie  - warto je założyć. Na dobry początek dostaniecie kasę bez depozytu, więc jak tylko się zarejestrujecie możecie grać za darmo. Do dyspozycji będziecie mieli 20 PLN - na dobry początek.
 
Fortuna ma też dużo więcej ciekawych bonusów i już na start dostajesz dwukrotnie więcej na grę - nawet do 1000 zł.

Fortuna - promocje na start:

  1. 20 zł - bez depozytu

By otrzymać 20 zł za FREE na grę w Fortunie wystarczy założyć darmowe konto. Możecie to zrobić tutaj: założ darmowe konto w Fortunie. Po ukończeniu procesu rejestracji otrzymasz darmowe 20 PLN.
  1. 100 zł - pierwszy zakład bez ryzyka

Jeżeli zdecydujecie się na wpłatę własnych pieniędzy do Fortuny już na samym początku otrzymacie dodatkowy bonus. Wasz pierwszy zakład, do kwoty 100 PLN, będzie zakładem bez ryzyka. W przypadku przegranej - otrzymacie zwrot pieniędzy na Wasze konto gracza. Nic więc nie ryzykujecie!
  1. 1000 zł - bonus 100% od pierwszej wpłaty

Jeżeli zdecydujecie się na wpłatę pierwszych pieniędzy do Fortuny w ciągu 10 dni od rejestracji otrzymacie dodatkowe pieniądze - będzie to podwojenie kwoty depozytu - aż do 1000 zł.

Obstawiaj mecze I i II ligi polskiej:

 
 
Więcej szczegółów o promocjach w Fortunie znajdziecie tutaj: Odbierz 20 zł bez depozytu i zwrot 100 zł w przypadku przegranej!

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij