https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-13 17:53:00

sparing: Izolator Boguchwała - Start Rymanów 3-3

W sobotnie południe na stadionie w Boguchwale swoje pierwsze spotkanie sparingowe rozegrał Izolator Boguchwała, był to również premierowy mecz pod wodzą nowego szkoleniowca. Dla drużyny Startu Rymanów był to drugi test przed rozpoczęciem sezonu.
 
Mecz w Boguchwale był dla drużyny Startu Rymanów drugim spotkaniem kontrolnym przed nadchodzącą kampanią, w ubiegłym tygodniu ekipa z Rymanowa pozostawiła w pokonanym polu ekipę Szarotki Uherce wygrywając 3-0. Drużyna Izolatora Boguchwała dopiero rozpoczyna swoje przygotowania do nowego sezonu, bowiem ma za sobą dopiero trzy treningi pod wodzą nowego trenera Bartosza Zołotara, którego poznaliśmy na początku tego tygodnia.
 
Spotkanie lepiej zaczęło się dla gości, po tym jak sędzia Igor Samołyk podyktował rzut karny po faulu Michała Bogacza. Rzut karny na bramkę pewnie zamienienił Rafał Nikody. Kilka minut później wysoko na połowie rywala piłkę odebrał Marcin Dudek po czym dograł ją do Marcina Dobrzańskiego, który w sytuacji sam na sam nie pomylił się i dał wyrównanie ekipie biało-zielonych. Drużyna z Rymanowa mogła schodzić na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem, jednakże w bramce Izolatora Boguchwała bardzo dobrze dysponowany był Dawid Ziobro, który odbił mocne uderzenie jednego z zawodników gości a tuż przed przerwą okazał się lepszy w pojedynku oko w oko z napastnikiem z Rymanowa. 
 
Druga połowa ponownie lepiej zaczęła się dla gości z Rymanowa a kapitalnym strzałem z szesnastu metrów popisał się Rafał Nikody. Kilkanaście minut później w polu karnym pociągany był Marcin Dudek, sędzia Samołyk nie miał wątpliwości i wskazał na "wapno". Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Kacper Penar i nie pomylił się, na tablicy wyników znów widniał remis. Na sześć minut przed końcem spotkania kapitalnie z piłki ustawionej na trzydziestym metrze uderzył Marcin Dec. W ostatniej akcji meczu, wysuniętego Michała Szularza dostrzegł Igor Ostruvka, który strzałem z czterdziestu metrów z drobną pomocą, jednego z obrońców Izolacji doprowadził do remisu.

ZKS Izolator Boguchwała - Start Rymanów 3-3 (1-1)

0-1 Nikody
1-1 Dobrzański
1-2 Nikody
2-2 Penar
3-2 Dec
3-3 Ostruvka

Izolator Boguchwała: Ziobro, Szularz- Gajdek, Wilk, Wilk, Wiącek, Gajdek, Bogacz, Zabawa, Lelek- Rączka, Dec, Daniel, Penar, Worosz, Ciemierkiewicz, Dobrzański- Dudek, Rączka 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Bomben 2020-06-13 20:58:55 2 0

Kudłaty był?

k 2020-06-14 10:03:19 0 0

Byl

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij