2020-02-11 16:59:37

Krzysztof Ropski nie zagra w Motorze Lublin! PZPN uznał, że nadal jest zawodnikiem Siarki Tarnobrzeg

Krzysztof Ropski już strzela gole dla Motoru Lublin w sparingach. Okazuje się jednak, że będzie musiał wrócić do Siarki Tarnobrzeg (Radosław Kuśmierz)
Krzysztof Ropski już strzela gole dla Motoru Lublin w sparingach. Okazuje się jednak, że będzie musiał wrócić do Siarki Tarnobrzeg (Radosław Kuśmierz)
Krzysztof Ropski nie zagra w Motorze Lublin. W PZPN uznali, że zawodnik nadal ma ważny kontrakt z Siarką Tarnobrzeg.
 
- Na swoim dzisiejszym posiedzeniu Zespół Orzekający Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych Polskiego Związku Piłki Nożnej oddalił wniosek Krzysztofa Ropskiego o rozwiązanie kontraktu z tarnobrzeskim klubem. To oznacza, że napastnik nadal jest piłkarzem Siarki Tarnobrzeg - poinformował oficjalny serwis internetowy trzecioligowca z Podkarpacia.
 
To dość niespodziewany zwrot akcji w sprawie 23-letniego napastnika, choć pewnie nie dla wszystkich, bo prezes Siarki Tarnobrzeg Dariusz Dziedzic był pewny swego.
 
- Krzysztof Ropski jest nadal zawonikiem Siarki Tarnobrzeg - przekonywał jeszcze niedawno w wywiadach. I wyszło na jego, bo PZPN przyznał mu rację.
 
Co na to Krzysztof Ropski, który został już oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik Motoru Lublin i żdążył nawet strzelić kilka goli w sparingach? Na razie nie wiemy, bo nie udało nam się do niego dodzwonić. Ale możemy się domyślać, że nie jest do końca zadowolony...

 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem