https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-11 16:59:37

Krzysztof Ropski nie zagra w Motorze Lublin! PZPN uznał, że nadal jest zawodnikiem Siarki Tarnobrzeg

Krzysztof Ropski już strzela gole dla Motoru Lublin w sparingach. Okazuje się jednak, że będzie musiał wrócić do Siarki Tarnobrzeg (Radosław Kuśmierz)
Krzysztof Ropski już strzela gole dla Motoru Lublin w sparingach. Okazuje się jednak, że będzie musiał wrócić do Siarki Tarnobrzeg (Radosław Kuśmierz)
Krzysztof Ropski nie zagra w Motorze Lublin. W PZPN uznali, że zawodnik nadal ma ważny kontrakt z Siarką Tarnobrzeg.
 
- Na swoim dzisiejszym posiedzeniu Zespół Orzekający Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych Polskiego Związku Piłki Nożnej oddalił wniosek Krzysztofa Ropskiego o rozwiązanie kontraktu z tarnobrzeskim klubem. To oznacza, że napastnik nadal jest piłkarzem Siarki Tarnobrzeg - poinformował oficjalny serwis internetowy trzecioligowca z Podkarpacia.
 
To dość niespodziewany zwrot akcji w sprawie 23-letniego napastnika, choć pewnie nie dla wszystkich, bo prezes Siarki Tarnobrzeg Dariusz Dziedzic był pewny swego.
 
- Krzysztof Ropski jest nadal zawonikiem Siarki Tarnobrzeg - przekonywał jeszcze niedawno w wywiadach. I wyszło na jego, bo PZPN przyznał mu rację.
 
Co na to Krzysztof Ropski, który został już oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik Motoru Lublin i żdążył nawet strzelić kilka goli w sparingach? Na razie nie wiemy, bo nie udało nam się do niego dodzwonić. Ale możemy się domyślać, że nie jest do końca zadowolony...

 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij