https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-02-11 19:05:28

Znany jest już termin meczu PGE Stali Mielec z Lechem Poznań

Znany jest dokładny termin hitowego starcia z Kolejorzem
Znany jest dokładny termin hitowego starcia z Kolejorzem
Kibice naszego jedynego pierwszoligowca z niecierpliwością czekają na start ligowej wiosny. Będzię to niezwykle ważne ważne pół roku, pełne piłkarskich emocji. Przedsmak tego co może ich czekać w przyszłym sezone już w marcu.
 
Sympatycy PGE Stali Mielec poznali dokładny termin, hitowo zapowiadającego się starcia z Lechem Poznań. Przy Solskiego 1 mocno liczą na sprawienie niespodzianki, bowiem taką byłaby wygrana nad drużyną grającą na codzień w PKO Ekstraklasie.
 
Podopieczni Dariusza Marca jednak myślą o awansie do elity, wobec czego będą mogli sprawdzić co ich może czekać w przyszłym sezonie. Polski Związek Piłki Nożnej w porozumieniu z Telewizją Polsat opublikował terminarz. Biało-niebiescy zagrają we wtorek 17 marca o godzinie 18.
 
Mielczanie liczą że sprawdzi się u nich powiedzenie "do trzech razy sztuka". Nasz jedyny pierwszoligowiec ma okazję szansę ekipy Apklan Resovii i Stali Stalowa Wola. Pierwszeństwo w zakupie biletów na mecz 1/4 Finału Totolotek Pucharu Polski będą miały osoby posiadające KARNET WSPARCIA WIOSNA 2020.
 
Nie masz jeszcze karnetu? Nic nie szkodzi! Osoby nieposiadające karnetu, w dalszym ciągu mogą go zakupić od poniedziałku do piątku w Sklepiku Stali Mielec przy ul. Solskiego 1 w Mielcu.
 
Harmonogram sprzedaży biletów dla KARNETOWICZÓW:
 
-Od 10.02 do 2.03 (poniedziałek-piątek) godz. 9.00 – 17.00 w sklepiku Stali Mielec przy ul. Solskiego 1 w Mielcu
 
Harmonogram sprzedaży otwartej:
 
-Od 2.03 (poniedziałek-piątek) godz. 13.00 – 17.00 a także 7.03 (sobota) godz. 9.00 – 13.00 w kasach Stadionu Miejskiego przy ul. Solskiego 1 w Mielcu i KupBilet.pl

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij