https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-02-12 12:35:37

Sparing: Sokół Kolbuszowa Dola - Victoria Czermin 2-2

Sokół (niebieskie stroje) zremisował w sparingu z drużyną z okręgówki (fot. archiwum)
Sokół (niebieskie stroje) zremisował w sparingu z drużyną z okręgówki (fot. archiwum)
Trwa zimowy okres przygotowawczy podkarpackich drużyn. Wczoraj czerwono-żółto-zieloni podejmowali wicelidera dębickiej okręgówki. Mecz zakończył się remisem.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna ciężko trenuje przed piłkarską wiosną, aby uniknąć degradacji z czwartej ligi. Waldemar Mazurek powoli kompletuje kadrę, a jego drużyna wczoraj rozegrała sparing z Victorią Czermin. Zespół ten gra na codzień w dębickiej okręgówce, a jesień zakończył na drugim miejscu.
 
Spotkanie zakończyło się remisem, a na listę strzelców po stronie czwartoligowca wpisali się Roman Ilnicki oraz Łukasz Gorzelany. Sokół kolejny mecz rozegra już w sobotę, a jego rywalem będą rezewy Stali Mielec.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna - Victoria Czermin 2-2
 
Bramki dla Sokoła: Roman Ilnicki oraz Łukasz Gorzelany

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

ksw 2020-02-12 14:42:41 3 3

Razem z Legionem polecicie do 4 ligi

DO KSW 2020-02-12 16:06:20 3 1

Nie bój się o Sokół ... Są słabsi w tej lidze ... przy kilku wzmocnieniach które już są i przy zdrowym zarządzaniu które jest utrzymanie pewne :) więc na spokojnie o Kolbuszowską piłke się nie martwcie :)!

Kibic 2020-02-12 21:42:17 2 1

Graja przecież w 4

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij