https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-22 16:38:35

Prezes Siarki Tarnobrzeg: "Na dzień dzisiejszy uznajemy, że Krzysztof Ropski jest naszym zawodnikiem"

Prezes Dariusz Dziedzic uważa, że Krzysztof Ropski nadal jest zawodnikiem Siarki Tarnobrzeg (fot. siarka-tarnobrzeg.pl)
Prezes Dariusz Dziedzic uważa, że Krzysztof Ropski nadal jest zawodnikiem Siarki Tarnobrzeg (fot. siarka-tarnobrzeg.pl)
- My na dzień dzisiejszy uznajemy, że Krzysztof Ropski jest zawodnikiem Siarki Tarnobrzeg - mówi Dariusz Dziedzic, prezes podkarpackiego trzecioligowca.
 
- Uznajemy, że klauzula nie została w pełni zrealizowana. Mamy w tej sprawie dość rzetelną interpretację prawną. Wysłaliśmy ponownie pismo do Krzysztofa Ropskiego z taką informacją, jak również z tym, że zgodnie z warunkami umowy nie jesteśmy w stanie zrealizować transferu, tudzież zwolnienia zawodnika - mówi prezes Siarki Tarnobrzeg Dariusz Dziedzic w rozmowie z Radem Leliwa.
 
- To pismo trafiło również do związków, które w tej sprawie mają coś do powiedzenia, czyli Lubelski Związek Piłki Nożnej, Podkarpacki Związek Piłki Nożnej i Polski Związek Piłki Nożnej.
 
Prezes Siarki Tarnobrzeg jest przekonany do swoich racji, ale pewny swego jest także zarząd Motoru Lublin z którym Krzysztof Ropski związał się kontraktem. Lubelski klub złożył już w tej sprawie wniosek do Izby do spraw Rozwiązywania Sporów Sportowych PZPN.
 
- Czekamy na rozwój wydarzeń. My na dzień dzisiejszy uznajemy, że Krzysztof Ropski jest zawodnikiem Siarki Tarnobrzeg. Czekamy na orzeczenie władz związkowych w tej sprawie - zakończył Dariusz Dziedzic.

Zarejestruj się w Forbet i wspieraj rozwój podkarpacieLIVE. Odbierz nawet 2000 zł bonusu!


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij