https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-22 21:25:17

SPR Stal Mielec ograła Chrobrego Głogów

Mielczanie pokonali Chrobrego Głogów (fot. SPR Stal Mielec)
Mielczanie pokonali Chrobrego Głogów (fot. SPR Stal Mielec)
Podopieczni Dawida Nillsona rozegrali dziś pierwszy mecz o stawkę. Mielczanie zafundowali swoim sympatykom sporo emocji oraz radości, choć pierwsza połowa na to nie wskazywała.
 
Mecz SPR-u Stali Mielec z Chrobrym Głogów od początku był bardzo wyrównany, choć to gospodarze starali się utrzymywać przewagę dwóch oczek. Dobrze w bramce spisywał się także Tomasz Wiśniewski, wobec czego kibice liczyli na korzystny rezultat.
 
Niestety goście z województwa dolnośląskiego, zaczęli coraz śmielej sobie poczynać na parkiecie. Głogowianie najpierw wyrównali, a po chwili wypracowali przewagę, którą sukcesywnie powiększali. Sympatycy mielczan nie byli zadowoleni, bowiem ich drużyna do przerwy przegrywała aż pięcioma oczkami.
 
Przyjezdni byli w bardzo komfortowej sytuacji, choć biało-niebiescy przed meczem podkreślali o co walczą w tym spotkaniu. Tuż po zmianie stron, przeszli od słów do czynów i doprowadzili do wyrównania. Nie minęła chwila, a gospodarze już prowadzili 19-18.
 
To widocznie podrażniło Chrobrego, który zaczął coraz ostrzej grać. SPR Stal Mielec do tego się dostosowała, wobec czego na parkiecie można było zobaczyć sporo walki. Gospodarze grali bardzo dobrze i ostatecznie zameldowali się w kolejnej fazie rozgrywek.
 
SPR Stal Mielec – Chrobry Głogów 31-28 (11-16)
 
SPR Stal Mielec: Wiśniewski, Andjelić, Witkowski – Krępa 5, Janyst 2, Mochocki, Kornecki 4, Jędrzejewski, Wołyncew 3, Chodara, Wiącek, Wojdak 6, Ivanović 7, Krupa 4, Kozioł
 
Chrobry Głogów: Zapora, Stachera – Grabowski 1, Zdobylak 5, Sadowski 4, Klinger, Babicz 2, Przysiek 1, Tylutki, Orpik 4, Jamioł 2, Krzysztofik 1, Bekisz 4, Makowiejew 4

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij