https://www.dikyspray.pl/


2020-02-02 10:32:15

sparing: Wisłok Strzyżów - Wisłok Wiśniowa 1-2

W derbach powiatu lepszy okazał się czwartoligowiec z Wiśniowej. Foto: Tomasz Ciombor (Fabryka Ślubu).
W derbach powiatu lepszy okazał się czwartoligowiec z Wiśniowej. Foto: Tomasz Ciombor (Fabryka Ślubu).
 Warunki pogodowe pozwoliły by sparingowe "derby Wisłoków" odbyły się na boisku z naturalną nawierzchnią. W Strzyżowie lepszy okazał się ten z Wiśniowej, występujący w IV lidze podkarpackiej, pokonując gospodarzy 2-1.
 
Ekipa trenera Krzysztofa Koraba prowadziła już do przerwy gdy bramkę zdobył wypuszczony "w uliczkę" Michał Szymański. Jednak po zmianie stron gospodarze zdołali wyrównać, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i niepewnej interwencji bramkarza, sprawdzany przez trenera Rafała Rudnego napastnik wykazał najwięcej sprytu w zamieszaniu w polu karnym. Odpowiedź gości była natychmiastowa, zaś bramkę zainicjowało dośrodkowanie z okolic linii bocznej boiska, po którym drugie trafienie zanotował Michał Szymański i spotkanie zakończyło się zwycięstwem czwartoligowca 2-1.
 
Dla dysponującego szeroką kadrą trenera miejscowych Rafała Rudnego był to jeden z dwóch zaplanowanych na ten dzień sparingów. Wieczorem na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dębicy "młodsza część" Wisłoka Strzyżów zagrała z Pogórzem Wielopole Skrzyńskie ulegając mu 1-2.

Wisłok Strzyżów - Wisłok Wiśniowa 1-2 (0-1)

0-1 Michał Szymański
1-1 zawodnik testowany
1-2 Michał Szymański
 
Wisłok Strzyżów: zawodnik testowany (Kacper Gołda) - Kacper Rypyść, Maciej Mroczka, Mirosław Durek, Paweł Ruszała - Piotr Świszcz, Michał Durek, Szymon Kozak, Adrian Maguder - zawodnik testowany, Dawid Zimny.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij