https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-01 16:18:08

Metraco Zagłębie Lubin pewnie pokonało Eurobud JKS Jarosław

Jarosławianki wysoko poległy w Lubinie (fot. PGNiG Superliga)
Jarosławianki wysoko poległy w Lubinie (fot. PGNiG Superliga)
Podopieczne Vita Telecky'ego nie będą miło wspominać podróży do województwa dolnośląskiego. Jarosławianki wysoko przegrały z Miedziowymi.
 
Mecz fatalnie rozpoczął się dla Eurobudu JKS Jarosław, który po niespełna dwóch minutach przegrywał trzema bramkami. Metraco Zagłębie Lubin nie zamierzało się zatrzymywać i z każdą minutą powiększało swoją przewagę. 
 
Jarosławianki nie składały jednak broni, chcąc podgonić jeszcze gospodarzy. Zespół dowodzony przez Vita Telecky'ego w drugim kwadransie pierwszej połowy mocniej przycisnął. Dobra gra przyjezdnych, poskutkowała tym, że do przerwy beniaminek przegrywał zaledwie trzema punktami.
 
Dobra gra niebiesko-czarnych sprawiła że Miedziowe powoli były w tarapatach. Niestety gospodynie od tego momentu zaczęły przeważać i po chwili wygrywały już pięcioma punktami. Ostatni kwadrans to pełna dominacja Metraco Zagłębia Lubin, które przypieczętowało efektowne zwycięstwo.
 
Metraco Zagłębie Lubin – Eurobud JKS Jarosław 33-25 (15-12)
 
Metraco Zagłębie Lubin: Maliczkiewicz, Wąż – Grzyb 10, Mączka 7, Hartman 2, Trawczyńska 6, Buklarewicz, Górna, Ważna 1, Galińska, Zawistowska, Matieli, Noga, Belmas, Pielesz 3, Milojević 3
 
Eurobud JKS Jarosław: Szczurek, Backiel – Bancilion 3, Balsam 3, Donets 3, Turkalo 6, Musakova, Pietras 1, Strózik 1, Żukowska 4, Szymborska 2, Kozimur 1, Szymborska 1
 
Kary: 8 minut - 6 minut
 
Sędziowały: Lesiak, Lidacka (Kraków)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

wzx 2020-02-02 03:45:57 1 0

Dzięki transmisji w TVP Sport można było mecz oglądac na żywo - jarosławianki robią wrażenie zmęczonych i szybko dały sobie narzucic styl gry wyżej notowanego rywala - raziły dziury w obronie jak i ilośc błędów własnych - niestety także sędziny tego meczu zbyt często także w kluczowych momentach sędziowały dosłownie po gospodarsku co wcale lubiniankom w tym meczu nie było potrzebne...Składem który był dobry na pierwszą ligę nie da się utrzymac stałej formy w ekstralidze - za krótka ławka wartościowych zmienniczek - poza tym rywalki już zdążyły poznac w czym w dotychczasowych meczach tkwiła siła jarosławianek i przyjmują odpowiednią taktykę.
Do przerwy wynik nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa lubinianek zwłaszcza ze przed przerwą udało się jarosławiankom dojśc rywala na tylko trzy bramki różnicy, co w ręcznej nie jest jeszcze dużą stratą. Warto tutaj jednak pamiętac o klasie rywala, że to właśnie lubinianki i Perła Lublin która też ostatnio dostała zadyszki rządzą niepodzielnie w tej lidze.....

roki 2020-02-02 08:33:41 2 3

Tu trzeba zmienić trenera bo potencjał drużyna ma pokazały to wcześniejsze mecze tylko trzeba to z tych dziewczyn wykrzesa ale ten trener jest po prostu wypalony i brak pomysłu na ekstra ligę

Ja 2020-02-04 17:34:31 1 0

To nie trener jest problemem.Drużyna gra tylko tyle na ile ja stać. Dobrze będzie gdy JKS utrzyma ligę. Wygląda na to że do końca będzie walka o utrzymanie z Ruchem Chorzów. Co niektórzy na robili sobie zbyt dużo nadzieji.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij