2020-02-01 16:29:00

sparing: Igloopol Dębica - Wolania Wola Rzędzińska 1-3

Igloopol Dębica uległ Wolani Wola Rzędzińska 1-3 w drugim meczu kontrolnym przed startem rundy wiosennej w 4 lidze podkarpackiej.

Igloopol Dębica do przerwy remisował z Wolanią Wola Rzędzińska. Po zmianie stron lepsza okazała się ekipa z małopolski, która dołożyła dwie bramki i ostatecznie wygrała 3-1. Bramkę dla ekipy Bartosza Zołotara strzelił Bartosz Knych.

- Możemy być zadowoleni z pierwszej połowy, bo fajnie wyglądaliśmy, dominowaliśmy na boisku i powinniśmy strzelić więcej bramek. W drugiej części gry uszło z nasz powietrze. Mieliśmy dziś duże braki kadrowe, bowiem nie było siedmiu chłopaków. W przeciwnej ekipie trener dokonał nieco więcej zmian i nasza gra "siadła". Widać było zmęczenie po moich zawodnikach i to zdecydowało o wyniku końcowym - powiedział nam Bartosz Zołotar.

W ekipie z Podkarpacia po za Bartoszem Knychem, który zdobył bramkę testowany był jeszcze jeden zawodnik.

- Testowaliśmy jeszcze jednego gracza. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie - zakończył opiekun Igloopolu Dębica.

Igloopol Dębica - Wolania Wola Rzędzińska 1-3 (1-1)