https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-02 14:55:12

NA ŻYWO: Puchar PLT w Bielsku-Białej (mecze finałowe)

Czas na decydujące mecze #PucharPLT2020 w Bielsku-Białej. W grze pozostało 16-tu graczy, którzy w niedzielę powalczą o zegarek Lacoste ufundowany przez firmę Time Trend. Dwójka najlepszych awansuje do Wielkiego Finału Pucharu Polskiej Ligi Tenisa 2020 (28-29.03).
 
#RazemZmieniamyPolskiTenis.  Szczegółowe wyniki i zapisy na następne turnieje znajdziecie na stronie www.polskaligatenisa.pl. Przed finałem dojdzie do starcia pomiędzy założycielem Polskiej Ligi Tenisa a jej komentatorem. Przegrany meczu Radosław Gerlach - Maksymilian Kłęk będzie zobligowany do wsparcia Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Sponsorami Polskiej Ligi Tenisa, będącej całkowicie prywatną inicjatywą i organizacją sportową są m.in.: Cuna, Pacific Polska, Time Trend, Lacoste, Travel PP, Wine Bureau, Drukarnia Triada.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij